20 жовтня рада директорів ПАТ «Омскшина» схвалила укладення ліцензійного договору на використання товарних знаків Tyrex CRG і Омскшина з АТ «Кордиант» з виплатою 1,2 мільйона рублів

У відповідності з договором, ліцензіат ПАТ «Омскшина» отримує від ліцензіара АТ «Кордиант» за винагороду право використання згаданих товарних знаків «на основі простої (невиключної) ліцензії». Перша вправі їх використовувати «для індивідуалізації товарів, робіт або послуг», розміщуючи на товарах, при виконанні робіт і виробництві товарів, на документації, в комерційних пропозиціях, на вивісках і в рекламі.

Право використання товарного знака Tyrex CRG надається на термін з 27 листопада по 2014 року 31 грудня 2020 року, а знака Омскшина - З 11 березня 2015 року по 11 березня 2017 року.

Обидва знаки зареєстровані в 2004 році, коли «Омскшина» входила в холдинг СИБУР, причому, перший правовласником ТМ Tyrex CRG було ТОВ «Сибур-Русские шины» (на яке зареєстрований і знак Cordiant), а знак Омскшина - саме ВАТ «Омскшина».