Страйк почався в понеділок, 17 серпня, о 6:30 ранку за місцевим часом. До цього керівництво Kumho намагалося домовитися з робітниками з приводу нової схеми нарахування зарплат напередодні підвищення пенсійного віку, але профспілка відмовився приймати нову політику компанії. Нова схема передбачає, що співробітники можуть працювати до пенсійного віку, визначеного компанією, при цьому отримуючи знижену зарплату. У разі схвалення, керівництво пропонувало виплату одноразового бонусу в розмірі 3 мільйонів вон (2537 доларів) і збільшення пенсійного віку на один рік.
Страйкуючі робітники вимагають 8,3-процентного збільшення виплат, а також введення відрядної системи оплати праці.
Окремою проблемою є те, що Kumho повинна компенсувати робочим раніше здійснене скорочення зарплат, пов'язане з тим, що торік проводилася програма реструктуризації заборгованості компанії. Крупний борг утворився в грудні 2009 року, після того як конгломерат Kumho Asiana Group, куди входить шинний виробник, придбав компанію Daewoo Engineering & Construction Co. Торік робочі Kumho погодилися на скорочення зарплат і скасування премій, щоб допомогти нормалізувати стан компанії.
Керівництво запропонувало компенсувати частину урізаних зарплат, але профспілку ця пропозиція не задовольнила, оскільки, на думку його керівників, насправді виплати були знижені на 40-50%. Минулого тижня робітники вже частково зупиняли заводи протягом чотирьох днів, а нинішній цілоденний страйк став першим з серпня 2012 року. Зупинка виробництва Kumho може вплинути на роботу інших корейських компаній, таких як Kia, чий завод розташований у Кванджу неподалік від одного з промислових комплексів шинної компанії.
За оцінками експертів, страйк може коштувати Kumho до 5000000000 вон (4,3 мільйона доларів) на день, і крім того тривалий трудовий спір може погіршити стан компанії, яка і так працює в досить складних умовах. У першому кварталі 2015 продажу Kumho знизилися на 12% до 754,4 мільярда вон (640 мільйонів доларів), а операційний прибуток впав на 49% до 44 мільярдів вон (37000000 доларів). 17 серпня акції компанії на торгах в Сеулі подешевшали на 1,36% до 6530 вон (5,5 долара).