Як відзначають у компанії, на заводі легкових шин в Калузі використовуються новітні технології і жорсткий контроль якості, завдяки чому шини відповідають вимогам різних автовиробників, а виробництво відповідає стандарту якості ISO 16949.

В даний час проектна потужність заводу становить 4 мільйони легкових та легковантажних шин на рік, але передбачена можливість збільшення цього показника до 16 мільйонів шин. У Європі шини Continental також виробляються в таких країнах, як Німеччина, Словаччина, Португалія, Франція та Чехія.

У Фінляндії шини Continental поставляються з восьми заводів в семи країнах, а з цього року на фінський ринок виходять і шини, вироблені в Росії. Калуга знаходиться в 190 км від Москви, тому шини можна швидко і без особливих складнощів доставляти по суші на основний фінський склад, розташований в Нурміярві.

Завод в Калузі був введений в експлуатацію в 2013 році, а його площа складає близько 600 000 квадратних метрів. В підприємство було інвестовано 240 мільйонів євро, і в даний момент на ньому працює близько 800 осіб. У Калузькій області зосереджено виробництво інших учасників автомобільного сектора, у тому числі виробників автомобілів, таких як Volkswagen, «ПСМА Рус» і Volvo Trucks, а також постачальників комплектуючих, наприклад, Magna, Faurecia, Benteler и Gestamp.