Компанія Pirelli вже визначилася з шинами для останніх гонок Formula 1

Компанія Pirelli вже визначилася з шинами для останніх гонок Formula 1 сезону 2014 року. Останні етапи пройдуть в США, Бразилії та ОАЕ. Для «Траси Америк», заявлені шини середньої жорсткості (з білим маркуванням). В цьому сезоні це поєднання використовувалося найбільше. Воно досить добре підлаштовується під траси  з різними навантаженнями на шини. Саме такою вважається швидкісне кільце в Отстіні.

Для Гран-прі Бразилії  підібрані два найбільш жорстких компаунди: жорсткі(з помаранчевим маркуванням) та шини середньої жорсткості. При високих навантаженнях на шини траса «Інтерлагос» відрізняється найкоротшим треком у всьому календарі чемпіонату. Це пояснюється тим, що конфігурація траси, рух по якій здійснюється проти часової стрілки, складається з чергуючих один за одним поворотів. Також асфальт має високу ступінь абразивності, що набагато збільшує зношування шини.

На протиріч цій трасі на кільці в Абу-Дабі прокладений гладкий асфальт в порівнянні з іншими місцями проведення гонок в поточному році. Компанія Pirelli досить добре знає цю трасу, так як основна частина тестової програми перед поверненням компанії в Formula 1, була реалізована саме тут. Гонка буде відбуватися в вечері, коли температура повітря та асфальту почне знижуватися. Найбільш оптимальним вибором для цієї траси  є м’які та суперм’які шини(з червоним маркуванням), які виведуть на першу позицію по важливості гоночну стратегію.