Michelin буде поставляти гуму для гоночного електромобіля в ОАЕ

Компанія Michelin уклала договір про технічне партнерство з Petroleum Institute (PI) в Абу-Дабі і поставлятиме шини для першого в ОАЕ сонячного гоночного електромобіля, який братиме участь в гонці Abu Dhabi Solar Challenge (ADSC).

Michelin постачатиме для електромобіля шини Radial Solar 95/80 R16.

Гонка пройде з 15 по 19 січня 2015 зі стартом і фінішем в Абу-Дабі.

Як заявив Нур Бунассун (Nour Bouhassoun), голова і президент відділення Michelin в Африці, Індії і на Близькому Сході, компанія, що приділяє особливу увагу інноваціям та ощадному ставленню до навколишнього середовища, рада стати партнером такої перспективної організації, як Petroleum Institute.

"Запуск першого в ОАЕ гоночного сонячного автомобіля - хвилюючий момент для всього нашого інституту, - зазначив д-р Фахад Альмаскарі (Fahad Almaskari), директор проекту Solar Car. - Співпраця з провідним світовим виробником шин, компанією Michelin, буде сприяти успіху проекту ".

Michelin бере участь в гонках автомобілів, що використовують сонячну енергію, з 1987 року, коли подібний захід вперше було організовано в Австралії. За минулі роки Michelin помітно просунулася в розробці нових технологій, що сприяють раціональному і безпечного природі авторух. Створювані сьогодні шини Michelin безпечніше, працюють довше, і, що особливо важливо для сонячних автомобілів, є вкрай енергоефективними. За рахунок установки шин з украй низьким опором коченню зменшується кількість необхідної для руху електрокара енергії, і, таким чином, він може проїхати більшу відстань.

Шини Michelin Radial Solar 95/80 R16, які будуть встановлені на електромобіль PI, мають вкрай високу продуктивність і забезпечують безпеку руху сонячних автомобілів за будь-яких погодних умов.