Гран-Прі Бразилії виграв пілот команди Mercedes Ніко Росберг, який реалізував стратегію з трьома піт-стопами, він проїхав один відрізок на м'яких шинах P Zero Yellow (з жовтим маркуванням) і три наступних відрізка на средньожорстких шинах P Zero White (з білим маркуванням).
 
 Росберг стримував свого напарника по команді Льюїса Хемільтона, який застосував таке ж стратегічне рішення, від старту і до фінішу, жодного разу не втративши лідерства. Температура асфальту залишалася досить високою, хоча і не такою, як під час кваліфікації, коли асфальт прогрівся більш ніж до 50 градусів. Прогноз дощу так і не збувся. По ходу гонки температура асфальту падала і досягла в підсумку значення 35 градусів, що призвело до меншого зносу і зниження характеристик шин на останніх колах.
 
 Пілоти, які піднялися на подіум заїжджали в бокси по три рази, а далі в пелетоні було багато різних стратегій. Вище за всіх в підсумковому протоколі серед пілотів, які двічі побували в боксах, став пілот Ferrari Кімі Райкконен, який зумів фінішувати четвертим, лише трохи поступившись своєму напарникові по команді Себастьяну Феттелю (3-е місце).
 
 Всі пілоти стартували на м'яких шинах. Винятками стали Карлос Сайнс з команди Torro Rosso і пілот команди Lotus Пастор Мальдонадо. Пілот з Венесуели проїхав перший довгий відрізок на гумі середньої жорсткості, а пілот команди Force India Ніко Хюлькенберг зміг проїхати на средньожорсткій гумі ще більшу дистанцію, але наприкінці гонки. Це підкреслює різноманітність стратегічних рішень під завісу гонки. Пілот команди Red Bull Даніель Ріккардо зупинив свій вибір на альтернативній стратегії, яка дозволила йому пробитися по ходу гонки на сім позицій вперед. Особливістю його стратегії було те, що він перейшов з м'яких шин на средньожорсткі вже на другому колі.