Michelin продовжує розробки шин для чемпіонату MotoGP, в якому компанія буде виконувати роль єдиного постачальника починаючи з 2016 року

У той час як тест-пілоти заводських команд MotoGP стабільно допомагають Michelin з тестами шин по ходу сезону, на недавніх одноденних випробуваннях в Муджелло (Італія), цим вперше після передсезонних тестів в Сепанг зайнялися основні пілоти.

У тестах, які були присвячені в основному переднім шинам, взяли участь Марк Маркес (Марк Маркес) і Дані Педроса (Dani Pedrosa) з Repsol Honda, Хорхе Лоренцо (Jorge Lorenzo) і Валентино Россі (Valentino Rossi) з Movistar Yamaha, Альваро Баутіста ( Альваро Баутіста) з Aprilia, Андреа Довіціозо (Андреа Довізіосо) з Ducati, а також тест-пілот Мішель Пірра (Michele Пірр).

«Ми були тут два тижні тому з тест-пілотами, щоб підготувати ці випробування, в яких беруть участь топові гонщики, що дуже важливо для нас, оскільки їхні відгуки виразно допоможуть нам досягти успіху, - зазначив технічний директор Michelin Ніколя Губер (Ніколас Goubert). - Всі пілоти, в тому числі топові, були задоволені задніми шинами на тестах в Сепанг, так що, думаю, з ними ми вже закінчили - треба тільки адаптувати їх до різних треків, де проводитимуться гонки. У той же час у нас просили змінити деякі параметри передніх шин, так що цього разу ми сконцентрувалися в першу чергу на це ».

На тести були привезені чотири варіанти передніх шин і тільки дві версії шин для заднього колеса. «Профіль шин насправді такий же, як в Сепанзі, оскільки це найкращий варіант, - зазначив пан Губер. - Але шини відрізняються особливостями конструкції і гумової суміші».

Губер також пояснив, чому важливо проводити тести з основними пілотами команд. «Насправді необхідно співпрацювати з тими, хто буде використовувати ці шини в наступному році. Ми повинні зрозуміти, чого вони хочуть, що їм потрібно, і з якими шинами їм буде комфортно», - зазначив він.

Наступний тест з основними пілотами пройде після гонки в Брно (Чехія) 17 серпня.