М'які шини P Zero Yellow (з жовтим маркуванням) і суперм’які  шини P Zero Red (з червоним маркуванням) використовуватимуться на третьому Гран-прі поспіль. На австрійській трасі з двома прямими і порівняно низькошвидкісними поворотами шини відчувають досить низьке навантаження. Гран-прі Австрії повернулося в календар Формули 1 в минулому році після 11-річної відсутності, тому команди зможуть розробляти гоночні стратегії, взявши за основу дані з торішньої гонки. Після Гран-Прі Австрії у вівторок і середу пройде остання дводенна внутрішньосезонна тестова сесія поточного року.

Пол Хембері, директор підрозділу Pirelli автоспорт: «Гран-Прі Австрії стане останнім у першій половині сезону, на якому буде використовуватися поєднання м'яких і надм'яким шин, при тому, що всі траси в цьому ряду були досить різними. В деякій мірі стратегія використання шин буде залежати від погоди, якщо буде тепло, то ми, швидше за все, побачимо по дві зупинки в боксах, а якщо виявиться прохолодно, то більш імовірним буде один заїзд для зміни шин. У цю пору року в Штирії також вірогідний дощ, як це було по ходу вільних заїздів під час торішнього чемпіонату, тому командам потрібно бути готовими до всього. Цього разу команди приїдуть на трасу Red Bull Ring, маючи у своєму розпорядженні фактичні дані з Гран-прі минулого року, які дозволять їм розробити найбільш ефективну стратегію використання шин. Само собою зрозуміло, що нашою метою виступає стратегія з 2-3 піт-стопами в кожній гонці, тому в майбутньому ми будемо вибирати шини виходячи з цієї мети. При необхідності у нас є можливість вносити невеликі корективи. Ми припускаємо, що в Австрії різниця в часі подолання гоночного кола на шинах різного типу виявиться незначною, що дозволяє розробляти найрізноманітніші стратегії».

Асфальт траси Red Bull Ring відрізняється низьким рівнем зчеплення і абразивності. По ходу гоночного уїк-енду час подолання кола скорочується. Незважаючи на те, що асфальтове покриття є новим, місцями на трасі є купини, що ускладнює пошук стабільного зчеплення.

Вкрай важливим елементом на трасі Red Bull Ring виступає забезпечення зчеплення на виході з поворотів, так як конфігурація траси включає в себе безліч низькошвидкісних поворотів, за якими відкриваються високошвидкісні прямі. Термін служби шин в гонці буде залежати від того, наскільки ретельно пілоти підійдуть до визначення апекса повороту, щоб якомога швидше розвинути повну потужність без пробуксовки коліс на виході.

Надм'які шини відрізняються низьким робочим температурним діапазоном, отже, вони можуть продемонструвати оптимальні характеристики навіть при низьких температурах. М'які шини мають високий робочий температурний діапазон, тому вони краще підходять для більш високих температур і більш суворих гоночних трас. В Австрії можливі як теплі, так і холодні погодні умови.

Рух по трасі в Шпільберг здійснюється за годинниковою стрілкою, а конфігурація включає в себе два важливих повороти - 5-й і 6-й, що піддають істотної навантаженні шини з правого боку боліда.

Торік більшість пілотів побували в боксах двічі, хоча трьом вдалося проїхати дистанцію гонки з одним заїздом в бокси. Ніко Росберг з команди Mercedes, переможець тієї гонки, стартував на надм'яким шинах, перейшов на м'які шини на 11-му колі і заїхав у бокси ще раз на 40-му колі, щоб знову отримати комплект м'яких шин. Ця стратегія дозволила йому виграти гонку після старту з третього місця.