Після того як з'ясувалося, що в тендері на поставку шин для F1 будуть брати участь тільки два шинних виробника, у них був час до 17 липня на те, щоб довести, що їхні пропозиції відповідають технічним стандартам і нормативами безпеки FIA.

У Pirelli підтвердили, що вже зробили це, і судячи з усього, це ж відноситься і до Michelin, оскільки зараз обидві команди чекають від промоутера F1 Берні Екклстоуна оцінки економічної сторони їх пропозицій. У найближчі тижні пан Екклстоун має зустрітися з директорами спортивних відділень Pirelli і Michelin - Полом Хембері (Paul Hembery) і Паскалем Куаноном (Pascal Couasnon) відповідно - після чого у вересні буде оголошено, з ким укладено контракт на 2017-2019 роки.

«Звичайно, у нас 100-річна історія участі в автоспорті, і ми вже п'ять років у F1, так що це буде мати велике значення з точки зору ФІА, - зазначив пан Хембері. - Ми відомий, шанований і кваліфікований виробник гоночних шин, і це буде грати нам на руку. У плані технічних аспектів ми виконали всі вимоги F1. Якщо організатори хочуть змінити регламент, ми докладемо всіх зусиль, щоб їм допомогти. Ми будемо і далі слідувати правилам і рішенням команд, промоутера і FIA. У нас зі зрозумілих причин немає уявлення про те, що запропонували вони (Мішлен), і що вони зараз пропонують Екклстоуну. У кінцевому рахунку зараз це буде комерційно мотивоване рішення. ФІА виконала свою частину, тобто підтвердила кваліфікацію постачальників, і тепер все залежить від держателя комерційних прав, який має вирішити, хто буде більш підходящим партнером для чемпіонату. Ми звичайно, будемо вести переговори з промоутером, щоб обговорити всі аспекти комерційної угоди. Упевнений, що він обговорить їх і з іншою стороною, після чого зробить обгрунтоване рішення».

Куанон не так давно визнав, що переконати скептично налаштованого Берні Екклстоуна буде вкрай важливо для перемоги в тендері. «Нас чекає відкрита і чесна дискусія, і ми маємо намір сказати йому, що є причини, за якими ми заслуговуємо бути в F1, - сказав він. - Пілоти висловили бажання зустрітися з новими викликами, так що ми викладемо свої факти, але в кінцевому підсумку рішення буде за Берні, і ми з повагою поставимося до будь-якого його вибору».

Michelin пропонує ввести в F1 низькопрофільні шини, які ближче до шин на звичайних автомобілях, а також зробити їх довговічнішими. Екклстоун з цього приводу говорив, що «Michelin хоче зробити тверді як камінь шини, які можна поставити в січні і зняти в грудні, оскільки вони не хочуть опинитися в ситуації, коли їх можуть піддати критиці».