Минулого вікенду відбувся перший етап сезону ADAC GT Masters цього року, в якому Pirelli виступає новим ексклюзивним постачальником шин

Перша гонка ADAC GT Masters цього року пройшла в Ошерслебене (Саксонія-Ангальт, Німеччина) і запам'ятається 20000 глядачам боротьбою між Corvette, Mercedes-Benz і Bentley. Перемога в підсумку дісталася команді Bentley Team HTP і пілотам Луці Штольцу (Luca Stolz) і Ерун Блекемолену (Jeroen Bleekemolen), які дебютували в серії на купе Bentley Continental. «Відмінний початок сезону, - зазначив Блекемолен після гонки. - На самому початку я упустив лідерство, але у нас була хороша тактика, і ми дуже вчасно здійснили піт-стоп ».

У Ошерслебене також відбулася перша гонка нового чемпіонату ADAC Formula 4, шини для якого також поставляє Pirelli. «Серії ADAC GT Masters і нова ADAC Formula 4 подарували нам відмінні гонки, які побачили численні прекрасні вболівальники, - заявив директор з автоспорту АДАК Ларс Зоучка (Lars Soutschka). - Боротьба в GT Masters була дійсно захоплюючою, а перший гоночний вікенд  перевершив наші очікування».

Варто відзначити, що в серії свою першу перемогу в гонках цього класу здобув Мік Шумахер (Mick Schumacher), син знаменитого Міхаеля Шумахера (Michael Schumacher). У третій гонці уїкенда він стартував з першого ряду, і свіжий комплект шин дозволив йому утримати лідерство. Під кінець гонки на трасі з'явився автомобіль безпеки, але Шумахер зміг використати ситуацію на свою користь і впевнено відірвався від суперників.
«Звичайно ж, я в захваті. Мій перший гоночний вікенд просто не міг би бути краще, - заявив Шумахер. - У нас був хороший старт завдяки свіжому комплекту покришок, і після цього я добре відривався від інших. В кінці, правда, вони знову наблизилися, але виїзд автомобіля безпеки не особливо мені завадив. В цілому я дуже задоволений початком сезону і з нетерпінням чекаю наступних перегонів».

Директор з автоспорту німецького відділення Pirelli Міхаель Блауфусс (Michael Blaufuss) також зазначив, що компанія повністю задоволена першими гонками обох чемпіонатів. «На першому етапі 2015 ми побачили жорстку конкуренцію і боротьбу рівних суперників. Високий технічний рівень цього чемпіонату говорить про якість наших шин, які справили велике враження своїми характеристиками і витривалістю в непростих умовах цієї траси. Деякі з пілотів можуть одного разу перейти в Formula 1, шини для якої також поставляє Pirelli. Що стосується GT Masters, для нас це був успішний дебют в серії, яка дуже багато що може нам дати в плані переносу технологій з гоночного треку у виробництво серійних шин класу UHP для спортивних автомобілів і суперкарів», - заявив він.