Шини BFGoodrich візьмуть участь у Red Bull Frozen Rush

BFGoodrich знову виступить партнером і ексклюзивним постачальником шин для змагань Red Bull Frozen Rush, які намічені на 9 січня.

Змагання пройдуть на курорті Sunday River Resort в Ньюрі, штат Мен; в них візьмуть участь пікапи Pro 4 Off-Road зі встановленими шинами BFGoodrich Tires All-Terrain T / A FR2, яким належить впоратися із засніженими схилами Ньюрі. Цього року в змаганнях візьмуть участь 9 спортсменів, у тому числі члени команди BFGoodrich Performance Team Брайс Мензис (Bryce Menzies), Р. Дж. Андерсон (RJ Anderson) і Роб Маккакрен (Rob MacCachren).

BFGoodrich Tires постачає для всіх учасників змагань спеціально розроблені шини, створені на основі гоночних технологій і оптимально відповідні для бездоріжжя і слизьких зимових поверхонь. Зчеплення кожної шини BFGoodrich All-Terrain T / A FR2 забезпечується за рахунок спеціальної нарізки канавок і більш ніж 700 шипів. Обладнані такими шинами, автомобілі Pro 4 можуть здійснювати стрибки і трюки, виконувати швидкі підйоми і спуски, і все це на швидкості близько 160 км / год.

Змагання Red Bull Frozen Rush є частиною серії Red Bull Signature Series, організованої Red Bull.