Команда Toyota, чинний чемпіон світу з перегонів на витривалість, представила нову версію спортпрототипа TS040 Hybrid. Від торішньої модифікації машина відрізняється зміненою аеродинамікою і кінематикою підвіски.

Крім того, інженерам вдалося знизити масу спортпрототипа за рахунок використання в конструкції полегшених матеріалів. Автомобіль отримав два різних аеродинамічних обважування. Один призначений для чемпіонату WEC, другий - забезпечує більшу притискну силу на швидкісних прямих - розрахований для марафону «24 години Ле-Мана», який входить в календар світової першості.

Також завдяки змінам в конструкції суперконденсаторів зросла віддача гібридної 1000-сильної установки, але на скільки саме - «Тойота» не уточнювала. Агрегат як і раніше складається з 3,7-літровою бензинової потужної «вісімки» і двох електромоторів - по одному на кожній осі.

Одночасно з прем'єрою модернізованого TS040 Hybrid було оголошено, що президент автоспортивного підрозділу «Тойоти» (TMG) Йошіакі Кіношита покидає свій пост та 1 квітня повертається до Японії з Кельна, де розташована база гоночного колективу. Його наступником стане Тошио Сато, колишній головний моторист «Тойоти» у Формулі-1 і творець гібридних двигунів Lexus.

Склад пілотів «Тойоти» представлений двома екіпажами. У першому до чинних чемпіонів світу Себастьена Буемі і Антоні Девідсона приєднався Кадзукі Накаджіма. У другому екіпажі напарником Олександр Вурца і Стефана Сарразан став Майк Конвей. Резервним пілотом призначений колишній гонщик Формули-1 Камуї Кобаясі, який в нинішньому сезоні буде виступати в японській серії Super Formula.

Сезон WEC почнеться 12 квітня шестигодинний гонкою в Сільверстоуні. Марафон 24 години Ле-Мана пройде 13-14 червня.