Настрій фанатів Ducati по всьому світу покращився після того, як Андреа Довіціозо встановив швидкий час кола на трасі Losail International Circuit в ході останніх передсезонних тестів MotoGP в Катарі.

Довіціозо встановив час 1: 54.907 у другий день тестів, випередивши в протоколі Марка Маркеса (Repsol Honda) на 0,184 секунди, у той час як його напарник по Ducati Андреа Іанноне став третім, відставши ще на 0,013 секунди. Темп у гонщиків в Катарі виявився неймовірно схожим - 14 гонщиків розділило менше секунди.

Погода в Катарі - за винятком третього дня, скасованого через дощ - була суха і ясна, температура траси змінювалася в межах 21-42 ° C. Як завжди і буває на катарській трасі, стан асфальту в перший день виявився поганим через піски, нанесений вітром - це зменшило рівень зчеплення і збільшило знос шин, хоча ситуація поліпшувалася з кожною сесією.

За два сухих дня тестів були використані всі типи доступних шин. Більшість гонщиків віддали перевагу передній гумі типу medium, хоча шина жорсткого складу теж привернула чимало пілотів через кращі показники при гальмуванні. Що стосується задньої гуми, то тут найбільш затребуваним став асиметричний слік medium, завдяки комбінації міцності, прогріву і бічного зчеплення. Ця шина була доступна і для заводських пілотів, і для пілотів класу Open.

Масао Азума, провідний інженер Bridgestone MTD: «В цілому, для Bridgestone тести виявилися позитивними, хоча третій день катарських тестів скоротив доступне час на треку. Цього року ми привезли в Катар нову лінійку шин, яка повинна дати пілотам поліпшені характеристики прогріву і зворотного зв'язку. Судячи з відгуків, ми досягли цієї мети, поряд з сильним і стабільним рівнем динаміки. Вся зібрана за кілька днів в Катарі інформація пройде поглиблений аналіз в нашому центрі в Японії. Тепер ми чекаємо відкриття сезону 2015 - на тому ж місці через два тижня»