В DTM виникли проблеми з гумою Hankook

Організатори DTM відклали заплановані на цей тиждень тести на трасі «Лаузіцрінг» через нестабільну керованость шин Hankook

У вівторок і середу на цьому тижні всі команди мали провести тести на «Лаузіцрингу», але ввечері неділі було оголошено, що вони не відбудуться через проблеми, які виникли з шинами по ходу гоночного вікенду. «Разом з DMS8 та ІТП виробники, представлені в DTM, ухвалили рішення скасувати тести, - йдеться в прес-релізі організаторів. - Причина полягає в тому, що шини, використовувані в серії, володіють нестабільними характеристиками керованості, про що говорять емпіричні дані декількох команд. ІТП звернулася до шинного постачальника, компанії Hankook, який повинен провести детальний аналіз ситуації і представити роз'яснення. Тільки в цьому випадку тестові сесії будуть доцільні».

Минулого вікенду проблеми з шинами виникли і у BMW, і у Мерседес, і директор команди BMW Йенс Марквардт (Jens Marquardt) був здивований поведінкою шин в недільній гонці. «Після виїзду автомобіля безпеки було видно, що нам потрібно два або три кола, щоб змусити шини працювати, - зазначив він. - До того ж ми не могли користуватися потенціалом шини протягом всієї дистанції. Це зовсім не те, що ми очікували після перших зимових тестів. Тепер необхідно дізнатися причини цієї ситуації».