ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Bridgestone Ecopia EP300 - нова еко-шина японського виробника (2017)

29.11.2017

Компанія Bridgestone презентувала нові екологічні шини останнього покоління Ecopia EP300 з поліпшеною паливною економічністю, чудовим зчепленням на мокрій дорозі і збільшеним терміном служби.

Попередні випробування, що підтверджують основні переваги моделі в типорозмірі 215/60 R16, проводилися на автомобілі Toyota Camry 2. 0G. Для порівняння була взята шина Ecopia EP200.


Паливна ефективність


Однім з головних переваг будь-яких еко-шин є паливна ефективність. Bridgestone вже протягом більше 20 років займається випуском такого виду шин. В ході випробувань новинка показала економію палива. Відстань, яку вдалося додатково проїхати на одному паливному баку, об'ємом 70 л, дорівнювало 11,2 км.


Безпека на мокрій дороге


Ультрасучасний компаунд Ecopia EP300 був створений із застосуванням технології NanoPro-Tech. Використання високодисперсного діоксиду кремнію дозволяє збільшити пляму контакту і тим самим зменшити втрату енергіі.

Поліпшенному опору ефекту аквапланування сприяв також малюнок протектора. Дренажна система представлена ​​широкими і глибокими круговими канавками і насічками на центральних ребрах. Це дозволило не тільки знизити довжину гальмування, але і зменшити шум.

Під час випробування автомобіль рухався зі швидкістю 80 км/год, а висота води досягала 2 мм. При цьому довжина гальмівного шляху була на 1,27 м менше, ніж у попередниці.


Довгий термін служби


Глибокі прорізи в плечових зонах сприяють поліпшенню міцності і зносостійкості шини. Таким чином, нова конструкція автошини забезпечує тривалість служби завдяки рівномірній структурі зносу. Це, в свою чергу, в довгостроковій перспективі дозволить водіям додатково заощадити витрати на шинах.

Ecopia EP300 спочатку буде проводитися в 14 типорозмірах в діаметрі 15-17 дюймів.


Повернення до списку