ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 20-00
Нд. з 09-00 до 18-00

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що під час воєнного стану “Проколесо” працює в обмеженому режимі.

1. Відправка товару з послугою Післяплата недоступна у наступних регіонах:

 • Донецька область
 • Луганська область

2. Покупка частинами від monobank наразі недоступна.

Пам'ятайте! На всі шини і диски, куплені в нашій компанії, діє заводська гарантія! Колектив Prokoleso.ua висловлює всім своїм покупцям щиру подяку за правильний вибір надійного постачальника і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Дякуємо Вам за розуміння. Бережіть себе та своїх рідних.

Умови оплати в інтернет магазині prokoleso.ua


Обрати спосіб оплати і доставки можна при оформленні замовлення:

- через корзину сайту, після завершення оформлення фахівець Інтернет-магазину може зателефонувати для підтвердження наявності товару або уточнення необхідних деталей замовлення в разі потреби

- при безпосередньому зверненні до менеджера за телелефоном гарячої лінії або через відповідне вікно чату


 • При виборі доставки в філію Технооптторгу:

 • - оплата на місці (готівковий платіж або оплата карткою)
  - оплата за рахунком (для юридичних осіб - рахунок. В подальшому видається пакет документів (рахунок і видаткова накладна). Для фізичних осіб - реквізити для оплати. Внести передоплату можна через касу банків, термінали самообслуговування, мобільні додатки, таких як Приват24, Монобанк тощо)


 • При виборі доставки у відділення або кур'єром Нової Пошти:

 • - готівкою при отриманні (Оплата у відділенні з додатковою комісією, наявність POS терміналу залежить від відділення.)
  - оплата за рахунком (для юридичних осіб - рахунок. В подальшому видається пакет документів (рахунок і видаткова накладна). Для фізичних осіб - реквізити для оплати. Внести передоплату можна через касу банків, термінали самообслуговування, мобільні додатки, таких як Приват24, Монобанк тощо)

  - Оплата Visa/MasterCard (платіж через сервіс LiqPay)

  - миттєва розстрочка від ПриватБанк - покупка товару на сайті, з подальшим відправленням у відділення перевізника Нова пошта (щомісячна комісія з сервісу «Миттєва розстрочка» складе 2,9% на місяць від загальної суми за договором)

 • Інструкція з оплати за допомогою:

Оплата Через Приват24 (Стаціонарна веб версія)

Авторизуйтесь на сайті privat24.ua та оберіть «перекази» - «за реквізитами» (зображення 1). Введіть IBAN та оберіть нижче «Технооптторг-Трейд ТОВ» (зображення 2). У списку сервіси оберіть номер, що зазначений у СМС повідомлені (завершується на 515) (зображення 3). У відповідні поля введіть власний номер телефону, дату рахунку, найменування товару, а також суму до сплати (зазначені у СМС повідомлені) (зображення 4). Додайте у кошик та підтвердить оплату

Авторизуйтесь на сайті privat24.ua та оберіть «перекази» - «за реквізитами» Введіть IBAN та оберіть нижче «Технооптторг-Трейд ТОВ» У списку сервіси оберіть номер, що зазначений у СМС повідомлені У відповідні поля введіть реквізити

Інструкція по оплаті у мобільному застосунку Приват24

Відкрийте та авторизуйтесь у додатку (зображення 1). Оберіть всі сервіси у лівому нижньому куті застосунка (зображення 2). Натисніть на «Платежі та перекази» (зображення 3). Оберіть «По Україні» (зображення 4). Введіть номер IBAN (зазначений у СМС повідомленні) (зображення 5). Оберіть «Технооптторг-Трейд ТОВ» (зображення 6). Під час вибору послуг оберіть рахунок, що зазначений в СМС повідомленні (закінчується на 515) (зображення 7). Введіть номер свій номер телефону, а також ЄДРПОУ, Дату рахунку, найменування товару та суму (зображення 8).

Відкрийте та авторизуйтесь у додатку Оберіть всі сервіси у лівому нижньому куті застосунка Натисніть на «Платежі та перекази» Оберіть «По Україні» Введіть номер IBAN Оберіть «Технооптторг-Трейд ТОВ» Оберіть рахунок Введіть реквізити

Монобанк

Відкрийте та авторизуйтесь у застосунку (зображення 1). Натисніть «Інші платежі» (зображення 2). Оберіть «платіж по Україні» (зображення 3). Введіть IBAN, зазначений у СМС інформуванні, у відповідне поле і натискаєте «створити платіж» (зображення 4). Підтвердить правильність вводу IBAN натиснувши на «створити платіж» (зображення 5-6). У новому вікні введіть необхідну суму та призначення платежу (зазначенні в СМС повідомленні) (зображення 7). Схвалити оплату (зображення 8).

Відкрийте та авторизуйтесь у застосунку Натисніть Інші платежі Оберіть «платіж по Україні» Введіть IBAN Платіж Підтвердить правильність вводу IBAN У новому вікні введіть необхідну суму Схвалити оплату

Способи доставки


 • Доставка у філію Технооптторг

 • - платно, за рахунок клієнта, за тарифами Нової пошти.

  Термін доставки - протягом 3 робочих днів. Сума доставки включається в суму замовлення.

  Після прибуття товару клієнт отримає sms - повідомлення з номером замовлення, який потрібно буде пред'явити на складі. Ціна на товар зберігається протягом 2 робочих днів з моменту прибуття товару.


 • Доставка в відділення Нової пошти

 • Доставка товару проводиться за рахунок клієнта за тарифами Нової пошти.

  Термін доставки - протягом 3 робочих днів.

  Сума доставки включається в суму замовлення.

  Після відправки товару клієнт отримає sms - повідомлення з номером декларації. Після прибуття товару в відділення Нової пошти клієнт отримає повідомлення з інформацією про необхідність забрати замовлення.