УГОДА КОРИСТУВАЧА

Заповнюючи форму реєстрації або оформляючи замовлення на сайті ProKoleso.ua, Користувач тим самим підтверджує, що всі його контактні дані, а також будь-яка інформація про нього, залишена добровільно. Дані дії є підтвердженням автоматичної згоди Користувача на обробку своїх персональних даних Адміністрацією сайту в рамках чинного законодавства України про недоторканність особистої інформації.

Користувач також підтверджує свою згоду на передачу своїх персональних даних Адміністрацією сайту ProKoleso.ua партнерам, які будуть здійснювати надання послуг Користувачеві.

Діяльність Адміністрації сайту ProKoleso.ua здійснюється строго відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення можуть бути розглянуті тільки в порядку, передбаченому законодавством України.

У разі якщо Користувач не згоден з умовами цієї Угоди, то він повинен негайно припинити використання інтернет-ресурсу ProKoleso.ua, а якщо він є зареєстрованим Користувачем, то негайно видалити свій профіль і / або покинути сайт.

Будь-яке використання сайту ProKoleso.ua означає, що Користувач згоден з усіма умовами цієї Угоди.