ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Toyo виграла суд щодо незаконного використання товарного знака

11.06.2016

Останнім часом кілька шинних виробників подавали позови до суду з приводу порушення своїх авторських прав. Наприклад, відділення North America Michelin судилося з двома компаніями (Svizz-One, Atturo Tire), одна з яких виробляла покришки з використанням промислового зразка дизайну покришки Latitude. Інша - ці покришки продавала. Второе гучне судове засідання стосувалося японської корпорації Bridgestone, яка виграла суд у Китаї. В даному випадку права порушила Triangle Tyre, яка скористалася малюнком протектора японської моделі. Еще одна « справа про плагіат » пов'язана з позовом Nokian проти Cordiant, результати якого поки не опубліковані. Список шинних виробників вирішила поповнити ще одна японська компанія Toyo. Тільки не використання малюнка протектора стало причиною позову, а використання товарного знака.

Американське представництво Toyo Tire виграла судове засідання в окружному суді США (штат Каліфорнія) проти сінгапурської Fitinparts Pte.   Ltd. , Яка вирішила почати продавати автомобільні супутні товари під торговою маркою ToyoGuard . 

Рішення суду було однозначним: 

  • заборонити Fitinparts і її дочірнім компаніям використання термінів, що мають відношення до Toyo, або схожих з цим словом,

  • заборонити створювати у споживача помилкове уявлення про джерело   подібної продукції, 

  • заборонити використовувати будь-яку назву, торгову марку, конфігурацію продукту , товарний вигляд якого може викликати плутанину, помилки або обман з ім'ям, знаками, позначенням або конфігурацією продуктів Toyo.

Як зазначив президент японського виробника в Америці Лорі Сузукі, компанія дуже серйозно відноси ться до питань порушення товарного знака та помилкової рекламі інших компаній. Продовжуватиме активно захищати власні торгові маки, якість продукції і ділову репутацію, що надається японським шинним виробником.  

Повернення до списку