ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Toyota удостоїла нагородою підрозділ Bridgestone Vietnam

09.06.2021

Toyota Daihatsu Engineering Manufacturing Company заохотив підрозділ японського шинного виробника Bridgestone Vietnam нагородою «Кращий постачальник Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 2020 рік». Варто відзначити, що компанія Bridgestone вдруге отримує титул в даному регіоні.

Подразделение Bridgestone Vietnam получило награду Toyota

Перша нагорода, від концерну Toyota, була вручена японцям ще в 2014 році. Крім цього, в 2017 році, Bridgestone Corporation завоювала нагороду "Глобальний внесок" і нагороду за "Видатні досягнення". Такі нагороди і звання Toyota вручила японському виробнику за те, що Bridgestone виступає головним постачальником шин для первинної комплектації автомобілів Toyota.

Щороку проходить вручення нагород кращим імпортерам шин в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. В цілому Toyota Supplier Awards привласнює 10 титулів, при обліку виконання вимог поставлених перед постачальниками шин, а саме: якісні характеристики стійкості, рівень безпеки, вартість, впровадження нових технологій при розробці шин, транспортування.

Награждение лучшего поставщика шин

Присуджена нагорода японському підрозділу Bridgestone Vietnam, є підтвердженням високоякісної продукції, яка не тільки зуміла задовольнити суворі стандарти Toyota, а й ефективно просувати продукти та послуги в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Починаючи з 2017 року японський підрозділ Bridgestone Tire Manufacturing Vietnam надало близько 380 тис., Первинних комплектів шин для нових моделей авто Toyota у В'єтнамі.


Повернення до списку