ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Bridgestone представила нову шину Firestone Touring FS100

25.01.2017

Bridgestone представила автолюбителям нову літню шину &​​ndash; Firestone Touring FS100, яка ще з листопада минулого року продається в деяких азіатських і південно-африканських країнах. Для різних регіонів пропонується певний розмірний ряд. Як відзначає виробник, до середини 2017 року слід очікувати значне розширення типорозмірів. Повний перелік типорозмірів, вироблених в світі, буде включати в себе більше 30 розмірів з діаметром від 13 до 16 дюймів.

Для країн СНД на першому етапі є всього 3 розміру в діаметрі 13-14 дюймів. На даний момент інформація про майбутню представленості моделі на українському ринку недоступна.В компанії говорять про те, що дана модель пропонує виняткову цінність для споживачів. При високій якості покришка має досить помірну ціну. Головна мета компанії Firestone – це запропонувати автолюбителям малих і середніх транспортних засобів, не залежно від їх стилю водіння, шину, в якій буде поєднуватися якість, безпеку та доступність. За словами виробника, Touring FS100 – це відмінна шина на всі 100% для щоденного вожденія.Проведенние раніше тести показали високі експлуатаційні характеристики в своєму ціновому сегменте.Вибірая дану покришку, водій отримає: 1. Високу продуктивність і керованість, тому що це - збалансовані шини, сконструйовані таким чином, що нерівномірний знос зведений до мінімуму. Як наслідок, відбувається збільшення терміну служби.2. Надійні покришки, тому що якості продукції від всесвітньо відомого виробника Firestone можна доверять.3. Гарантію від виробника на пошкодження резіни.4. Задоволення від оптимального співвідношення ціни і якості покришкі.Основние технічні характеристики Touring FS100: БЕЗПЕКА І ПРОЧНОСТЬОдна з головних цілей, яку ставили перед собою розробники – це збалансованість на основі складного дизайну протектора. Щоб досягти цього, був оптимізований малюнок протектора із застосуванням технологій Bridgestone. Велику увагу приділено безпеці, поліпшений контакт з дорогою. Скошені кромки, що знаходяться в зоні контакту, забезпечують максимальне зчеплення і гальмування на мокрому і сухому асфальті. px;">

Для мінімізації деформації шини і розсіювання води на мокрому асфальті використовуються гідроевакуаціонние канавки з похилими діагональними прорізами.

За словами виробника, новинка здатна забезпечити виняткову стійкість на дорожньому полотні без шкоди для комфортної їзди. * Виробник звертає вни гу, що в залежності від розміру кількість ребер в протекторі відрізняється. ** Шина, яка використовується на даному зображенні, має розмір 205/55R16 і містить 5 ребер в протекторі. Покришки, що мають розміри нижче 195, містять 4 ребра в протекторі. px;">

Для забезпечення чудовою стабільної захисту від порізів бічної стінки була посилена боковіна. В разі якщо водій зіткнеться з перешкодою, в результаті якого покришка отримає критичні пошкодження і не зможе експлуатуватися в подальшому, водій зможе скористатися гарантією від виробника. Така можливість надається виключно у випадках, коли водій дотримується необхідні умови експлуатації.     Таким чином, Touring FS100 відповідає вимогам водіїв, що цінують: - збалансовану продуктивність, - оптимальне співвідношення ціни і якості, - шини за доступною ціною від відомих і надійних брендів, - а також володіють малими і середніми седанами і хетчбеками.  

Повернення до списку