ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 20-00
Нд. з 09-00 до 18-00

Готуємось до зими з Viking

21.08.2022

Зимовий сезон стрімко наближається, а значить саме час пригадати скандинавський бренд та відповідні моделі, які вже давно полюбились нашим автомобілістам. Отже у сьогоднішньому огляді будуть 3 моделі: Viking WinTech, Viking WinTech Van та Viking FourTech Van.

Viking WinTech – нешипуєма шина з направленим протектором, що ідеально балансує поміж інноваційних технологій та ціні. «Високе зчеплення на льоду та снігу» давно стало синонімом для цієї моделі. Досягти серйозних успіхів у блокуванні снігу, показниках тяги, курсовій та бічній стійкості допомагає особлива форма канавок, що розташована під різними кутами нахилу. Не менш гідно проявляє себе ця шина і на сухій дорозі.

Viking WinTech Van – представник нешипованих легковантажних шин з симетричним дизайном, для найбільш непередбачуваних умов Північної Європи. Відмінне гальмування на снігу, доволі непогані показники аквапланування та довгий строк експлуатації – все це само про цю модель. Починаючи з сезону 2018 WinTech Van створив власну фан базу, яка дедалі більшає.

Слід зазначити, що Viking WinTech Van та Viking WinTech – найновіші розробки дочірнього бренду Continental, націлених саме на зимову експлуатацію. Саме тому модель Viking WinTech Van може похизуватись спеціальними «сніговими карманами» та численними чіпляючими кромками з зігзагоподібними ламелями для посилення тяги та гальмування. Варто звернути увагу і на водовідвідні канавки (як діагональні, так і кільцеві) для швидкого очищенні води та снігу, а завдяки їх унікальний формі ще й посилюється ефект зчеплення. Не варто переживати щодо швидкого зносу шини, адже плоский профіль рівномірно розподіляє навантаження і продовжить строк експлуатації.

Viking FourTech Van – ненаправлені легковантажні шини з симетричним рисунком протектора. З назви можна здогадатись, що ця модель стане в нагоді протягом усього року – комфортна їзда на сухій та мокрій дорозі, безпечна експлуатації під час снігопадів та маневреність.

Структура рисунка протектора в середині та на плечовій зоні забезпечує хорошу стійкість та відмінну керованість Viking FourTech Van за будь-яких погодних умов, що значно підвищує безпеку на дорозі протягом усього року. Всесезонні легковантажні шини Viking Four Tech були розроблені для того, щоб бути корисними в будь-якій ситуації.

Повернення до списку