ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Hankook Ventus S1 evo3 K127 - зразкові шини за версією Autobild Magazine Test

27.05.2022

Літня, ультрависокоміцна шина отримала титул “Зразковий” у порівняльних тестах від Autobild Magazine Test у 2022 році.

Корейська модель Ventus S1 evo3 продемонструвала не тільки відмінну керованість на мокрій та сухій дороге, але й короткий гальмівний шлях незалежно від погодних умов. Завдяки такому успіху в порівняльних тестах Hankook K127 гордо займає третє місце.


Високих їздових характеристик Ventus S1 evo3 досягнуто завдяки покращенням нової моделі. Асиметричний малюнок протектора оснащений зовнішніми дренажними канавками, які швидко та якісно відводять воду з плями контакту, тим самим запобігаючи акваплануванню та збільшують якість зчеплення з мокрою дорогою.

Плечові блоки шини розширені та виконані з більшою жорсткістю. Завдяки такому інженерному доопрацюванню Ventus S1 evo3 набагато стійкіше при виконанні повороту ніж шина попередниця Hankook Ventus S1 evo2 K117.


Інженери Hankook ще більше підвищили стійкість шини завдяки застосуванню арамідного гібридного посилюючого пояса. Завдяки якому, за будь-яких умов, створюється плоска контактна поверхня. Що, своєю чергою, підвищує керованість шини в сухих умовах на 15%.


Арамідний гібридний підсилюючий пояс запатентована технологія Hankook. Його застосування захищає шину від діаметрального збільшення, захищає протектор від деформації, яке виникає під час руху. Також зводить до мінімуму навантаження на боковину під час виконання маневру. Підвищена стійкість та керованість під час повороту робить Ventus S1 evo3 найнадійнішим вибором для літнього сезону.
Повернення до списку