ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 20-00
Нд. з 09-00 до 18-00

Літні шини 2017 роки від Nokian

09.09.2016

Компанія Nokian познайомила з трьома новинками літнього сезону 2017 року. Як відомо, компанія приділяє велику увагу інноваційним технологіям. І в цей раз очікування автолюбителів не будуть обманутими. Поки складно з повною упевненістю сказати, які з трьох новинок з'являться на українському ринку, а які – немає. Ну що ж, не будемо загадувати і скоріше приступимо до огляду шін. Nokian Hakka   Blue 2Модельний ряд лінійки Nokian Hakka поповнює нова модель Blue 2, яка відрізняється хорошими збалансованими характеристиками, як на мокрій, так і на сухій дорозі. Вона чудово рухається на слизькій і мокрій дорозі, в повній мірі забезпечуючи безпеку. Гальмування вільне і легке, без будь-яких зусиль шина справляється з ефектом аквапланірованія. Отзивчіво відгукується на положення керма, тим самим роблячи водіння приємним і комфортним. Експлуатіровать дану покришку можна з перших весняних днів до глибокої осені. Згідно з маркуванням вона має дуже хороші показники (зчеплення на мокрій дорозі, економічність, шум). Підходить для спортивних і легкових автомобілів. Має посадковий діаметр 15-17 дюймів. Основні ринки збуту – Північна Европа. Аквапланірованіе запобігає завдяки концепції Dry Touch 2, яка складається з трьох інновацій. З першої Dry Touch ми знайомі по   лінійці Hakka Blue. Це вбирає вологу ламель, яка забезпечує максимально велику площу плями контакту при торканні з поверхнею дороги: - площа контакту залишається максимально сухий у всіх ситуаціях, - діагональні ребра вбирають воду, - ламелі забезпечують відмінне зчеплення.

Прискорити висновок з плечової зони дозволяє технологія Coanda. Внутрішні блоки протектора мають закруглені кути. Такий дизайн допомагає керувати потоком води, виводячи її з поздовжніх і поперечних канавок. Ефективність водовідведення подвоюється завдяки тому, що водяний потік прискорено зсувається з-під авто.Для запобігання аквапланування в плечових зонах використовуються 4 спеціальних і широких канавки (Swoop Grooves), через які прямує потік води.Прі виготовленні даної моделі було використано комп'ютерне моделювання, проведене велике кількість тестів на власному полігоні Nokian Tyres. Перевагами новинки можна вважати оригінальну гумову   суміш, яка покращує зчеплення з мокрою дорожньою поверхнею. Завдяки кремнезему в складі компаунда   забезпечується відмінна адаптація до зміни температурних умов. Це необхідно не тільки навесні, а й восени. Завдяки сосновому маслу, доданому в резіносмесь, Hakka Blue 2 просто ідеальна для літа. Температура покришки знижується за рахунок зменшення тертя, викликаного міжмолекулярним рухом. Це сприяє меншій виробленні тепла і зниженому опору кочення, і. як наслідок, економії палива. До того ж, нова модель має хорошу зносостійкість, що дозволить водіям максимально довго насолоджуватися новинкою. px;">

Має асиметричний рисунок, властивий даній лінійці. Модель пропонує підвищений комфорт їзди і хороші управлінські характеристики. Міцні блоки протектора в плечовій зоні стабілізують поведінку при здійсненні маневрів. Крім поліпшеного комфорту, який пропонує дана новинка, знижена гучність шини завдяки спеціальним технологіям Silent Sidewall Technology і Silent Groove Design. Імеет нову структуру сталевої стрічки, яка складається з оптимізованої сталевого дроту. Високоміцна сталь, незважаючи на свою легкість, зміцнює всю конструкцію.

Це дозволяє не турбуватися про безпеку під час маневрів на високій швидкості. Покришка стійка до проколам. Nokian Rock ProofВторая новинка – це шина для професійного водіння Nokian Rock Proof, яка підходить вимогливим водіям, люблячим внедорожье. Цією шині не страшні ні каменоломні, ні кар'єри. Надійна покришка має агресивний малюнок. Вона дуже міцна навіть в суворих умовах бездоріжжя. Випробування даної покришки проводилися в шахтах і кар'єрах Північної Америки і Європи.

Перевагою моделі є те, що в ній з'єднана особлива міцність з комфортністю легковий шини. В Європі буде представлено 8 типорозмірів, і доступна вона буде вже на початку 2017 года. Імеет точну реакцію на рульове керування і збільшений термін служби. Массівние блоки забезпечують надійне зчеплення на нерівних поверхнях, а верхня частина бічної стінки – додатковий захист від гострих камней. Как зазначив менеджер з розвитку компанії Nokian Tyres, Оллі Сеппала, даний продукт був розроблений для професійного використання, і дозволить підвищити ефективність робочого часу. « бронежилети шини » є арамід в боковині – технологія, яка зуміла зробити шини більш довговічними і захистити в складних дорожніх ситуаціях.

конструкція включає в себе надзвичайно сильне арамидное волокно, яке посилює боковину покришки, яка більше приймає на себе зовнішніх ударів і порізів. Саме вони здатні пошкодити саму шину. Нагадаємо, що застосовується також арамидное волокно в аерокосмічній і військової промисловості.   Nokian Nordman SX2Третья модель Nokian Nordman SX2   призначена для легкових автомобілів і є бюджетною покришкою. Як обіцяє виробник, автолюбителі вже навесні 2017 року мати можливість познайомитися з нею ближче. Випускатися буде в типорозмірах з посадковим діаметром 13-16 дюймів.

Міцна конструкція новинки здатна витримувати удари об бордюри. У плечовій зоні є вентурні канавки, які дозволяють ефективно евакуювати воду, зберігаючи керованість навіть в погану погоду. Предусмотрен знайомий нам індикатор зносу у вигляді краплі, який зникне, коли глибина протектора займе позначку 4 мм.     Не дивлячись на те, що дана модель є бюджетною, в ній ми також як і в преміум можемо побачити використання технології Silent Groove Design. А це означає, що рівень шуму буде мінімальним.  

Повернення до списку