ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Taurus 401 і Taurus 301: огляд літніх шин

15.03.2017

З початком весни 2017 року більшість регіонів України прийшло безхмарне ясне небо і тепло. Природно деяка частина автомобілістів поспішила перевзуватися. У кого-то літні шини зберігалися з минулого сезону, а кому-то мав бути або має бути процес вибору нової літньої гуми. І, звичайно ж, продовжуючи оглядати літні шини, в цій статті ми зосередимося на двох покришках від відомого європейського шиновиробник Taurus: High Performance 401 і Touring 301. З високопродуктивної шиною Taurus UHP ми вже встигли познайомитися раніше, огляд знаходиться здесь. Taurus High Performance 401


Taurus 401 – річна легкова шина з направленим малюнком протектора. Чем ж ця покришка хороша? Отже, модель позначена гучною назвою High Performance, а значить, її конструктивні характеристики повинні відповідати суворим вимогам любителів швидкісної їзди. Відразу зазначу автошина має індексами швидкості від H (210 км/ч) до Y (300 км/ч). Протектор має спрямовану, можна сказати навіть помірно-агресивну форму, націлену на досягнення максимальної керованості і стійкості при маневруванні.  
 


Елементи протектора Taurus 401 High PerformanceГеометрія зовнішнього плеча максимально збільшена, а все для того, щоб покришка не на словах, а на ділі могла забезпечити точне входження в повороти. Великі блоки дають підвищене зчеплення, перешкоджаючи впливу лінійних сил, що запобігає бічне відведення автомобіля і гарантує точне входження в повороти. Центральна зона протектора
Наверное, більшість автолюбителів вже знають, що кожна зона протектора шини відповідає за ту чи іншу характеристику. Як було сказано раніше плечові блоки дають стійкість в поворотах, обгонах або інших маневрах, а центральна зона визначає стабільність на прямому курсі і чим краще сконструйовано центральне ребро тим мінімальним будуть подруливания під час руху по прямой. Здатність покришки міцно тримати заданий курс найбільше необхідно на магістралі під час тривалих міжміських переїздів, до речі, в цьому випадку і краще за все перевірити, наскільки автошина стійка на прямих багатокілометрових ділянках дорогі.В центральній частині проти тора літніх шин Taurus 401 High Performance розташовані два ряди ромбовидних поздовжньо витягнутих блоків, косі межі яких лягають під гострим кутом до напрямку руху, завдяки чому опір коченню знижується, а тягово-гальмівна динаміка, навпаки, зростає. 

 


Система водовідвідних каналов
Щоб знизити ризик втрати зчеплення на мокрій дорозі літні автошини Taurus 401 оснащені трьома поздовжніми гидроканалами безліччю поперечних канавок. Подібна система впевнено витримує акваудар при різкому в'їзді в глибоку калюжу, запобігаючи « спливання » авто і максимально знижуючи ймовірність подальшого аквапланування. Спеціальна  гумова суміш дозволяє покришці Taurus 401 HP бути еластичною, м'якою, але в теж стійкою до інтенсивного зносу, навіть в умовах жаркого літа. Індекс зносостійкості дорівнює 240, вельми характерний показник для шин класу « спорт – стандарт » .Доступная вартість покришки і багато варіантів розмірів дозволяють розширити цільову аудиторію від власників компактних до люксових автомобілів.
Купити Taurus 401

R15

R16

R17

R18

Taurus 301 Touring

Следующей представницею в легковому сегменті серед моделей бренду Таурус є літня шина Taurus 301 Touring, вироблена в 34 типорозмірах і орієнтована на компактний легковий транспорт. У цю модель, в порівнянні з 401й, закладені дещо інші характеристики, спрямовані, переважно, на забезпечення комфорту пересування, як на сухій, так і на мокрій дорозі.

Taurus 301 Touring - річна легкова шина для компактних і середніх авто.Протектор сконструйований за типом симетрично-спрямований і дозволить водієві без зайвої навантаженості керувати автомобілем. Покрокове розміщення плечових блоків знижує резонанс, в результаті чого плавність ходу і акустичний комфорт реально вражають. 

Спрямована структура блоків протектора Taurus 301Центральная поздовжня канавка, в сукупності з двома рядами замкнутих ребер, підвищує якість управління, а безліч тонких прорізів, нанесених по всім блокам, покращує зацеп на мокрій дорожній поверхні.


Блоки протектора з тонкими прорезямі
Немаловажним фактором для підвищення надійності покришки є конструкція каркаса. У моделі Taurus 301 розробники застосували модернізований каркас, що дає більш рівномірний розподіл навантаження по всьому колу автошини, що, в свою чергу, продовжує термін її служби.
На даному етапі можна замовити літні шини Taurus 301 Touring в масових розмірностях.

Купити Taurus 301


R13

R14

R15

Кроме того варто відзначити, максимально свіжу дату виробництва покришок. Наприклад, модель Taurus 401, що потрапила в поле зору нашого об'єктива, має дату випуску: 6 тиждень 2017 року, а виробляються покришки виключно в Европе.
Не можете визначитися з вибором шин або не виходить оформити замовлення, телефонуйте на номер гарячої лінії 0 800 303 336 , співробітники Call-center дадуть відповідь на всі ваші питання.

Читайте, аналізуйте, вибирайте.

З повагою, Andrey_Tyre and Team. Повернення до списку