Зимові шини Bridgestone Ice Cruiser 7000S

Зимові шини Bridgestone Ice Cruiser 7000S

08.05.2020


Які шини обрати для зими?


Перше, що спадає на думку пересічному водієві - це з шипами або без? Зрозуміло, що ціна шипування трохи вище, ніж фрикційних покришок. Так чи виправдані будуть подібні витрати? До якого б варіанту не зверталися саме Ви, все одно захочеться знайти ту саму золоту середину між ціною, ходимістю та експлуатаційними характеристиками.

Кожен водій прагне знайти ідеальну покришку для снігу, льоду і асфальту. Але, на жаль, забуває про те, що це в принципі неможливо. Хочете отримати чудове зчеплення на льоду і асфальті і, щоб зовсім безшумну? Ну як таке можливо з шипами-то? А якщо геть шипи? Як без них-то за містом обійтися? Справитися на крижаній колії без шипів складно.

text_7000s.jpg

Якщо враховувати всі вихідні вимоги, то максимально задовольнити їх зможе Ice Cruiser 7000S від японського виробника Bridgestone. Тут ми бачимо відмінну дренажну систему, яка прекрасно працює як на мокрому асфальті, так і на снігу, агресивний і довговічний шип, міцну боковину, прийнятну ціну.


Чи потрібна шипам обкатка?


Якщо Ви вперше купуєте японські шиповані шини від Bridgestone, не поспішайте лякатися від гучних звуків після перших метрів їзди на нових покришках. Обкатка нових шин і шипування зокрема - справа важлива і обов'язкове. Рекомендується першу сотню кілометрів проїжджати акуратно. І Ви помітите, як поступово звук стає тихіше.

По якій би дорозі не довелося їхати - будь то лід, сніг, або доріжки присипані піском, Ice Cruiser 7000S впорається з цим на «відмінно». Ні сухий асфальт, ні погані дороги не зіпсують Вашого враження про ці шини.


text_2-7000s.jpg

Навіть якщо уявити можливе потрапляння в яму, екстрене гальмування або якісь інші дорожні неприємності, Bridgestone не підведе. І при цьому Ice Cruiser 7000S повністю збереже весь запас шипів, колеса не втратять балансування, а знос на біговій доріжці Ви майже не помітите.


У чому перевага Ice Cruiser 7000S?


Конструкція моделі розроблена з урахуванням вітчизняних доріг. Розробники врахували все: і їх поганий стан, і можливі перепади погодних умов, і різкий перехід від одного покриття дорожнього полотна до іншого. Для того щоб впоратися з усім цим, була спеціально оптимізована довжина шипа, продумано під нього посадочне місце в протекторі.

Дана модель має міцну конструкцію. У центральній частині протектора наявність широких насічок забезпечує впевнене зчеплення з засніженою дорогою. У порівнянні зі своєю попередницею, Ice Cruiser 7000, боковина стала твердіше, менш схильна до всіляких механічних пошкоджень і має поліпшену керованість. Не варто забувати і про те, що більш жорсткий шар гуми збереже і колісні диски, особливо при ударах об бордюри і кромки ям. Побоювання, що амортизація через це буде дещо гірше, марні. Будь-які нерівності, як дрібні, так і середні, будуть не відчутні для водія. Не варто перекачувати шини. А зовнішня приваблива краса автошини поліпшить настрій за будь-яких дорожніх негараздах.

Обираючи Bridgestone Ice Cruiser 7000S, Ви забезпечите себе мінімум на три сезони красивими шинами, які впораються з будь-якими дорожніми реаліями. Міцна, сучасна покришка, виконана виробником на високому технічним рівні, додасть упевненість на зимовій дорозі будь-кому, навіть починаючому водієві.

Згадувані моделі