ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Коли варто міняти зимову гуму на літню?

03.03.2017

Перша зимова шина, створена в 1934 годув деяких країнах діє закон про заміну шин, за яким в холодну пору року необхідно використовувати тільки зимову гуму.   І хоча в нашій країні немає закону про заміну шин, що вимагає « обов'язково перевзуватися двічі на рік » ;, багато водіїв цікавляться термінами заміни шін. Какого числа слід міняти шини? Побуті думку, що заміна шин на автомобілі повинна здійснюватися не пізніше 15 березня. Однак, наскільки вірно таке твердження? Чи слід дотримуватися якоїсь певної дати, щоб замінити автомобільні шини? Насправді, календарна дата може служити лише нагадуванням про те, що слід не забути зробити заміну покришок.  

на що ж слід орієнтуватися водієві, якщо не на календар? На температуру навколишнього середовища. Слід враховувати, що зимова гума розрахована на температуру повітря, не вище 7 ° С. Це означає, що коли середньодобова температура протягом одного тижня досягає позначки + 5 ° С, то прийшов час змінити зимові шини на літні. Температура, при якій рекомендується міняти шіниМожно їздити взимку на літніх шинах? Чому їздити на літніх шинах взимку небезпечно? Резіносмесь, з якої зроблені літні шини, розрахована на інший температурний діапазон. Вона здатна витримувати тільки високі, а не низькі температури. При попаданні на мороз, вона подібна до стірательной гумці, може швидко « задубіти » ;. І як наслідок, гума лопается.В зимовий період зносостійкість літніх шин значно знижується. Якщо навіть експлуатувати літні шини на сухому асфальті при низьких температурах, термін служби зменшиться в 5 разів.

Рекомендована швидкість автомобіля, " озутого " ; в літні шини зімойПрі необхідності зупинити транспортний засіб, педаль гальма слід натискати в самому кінці, а гальмування проводити шляхом зниження передач.  

Повернення до списку