ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Обираємо нову літню гуму

28.04.2023

Єдина деталь, яка з’єднує ваш автомобіль з дорогою – це шини. Керуючи будь-яким авто, водій має відчувати впевненість, безпеку та комфорт, не зважаючи на умови. Як обрати найкраще?

Основні параметри літньої гуми – це добре зчеплення в суху погоду та дощ, пробіг на максимальну відстань, мінімальна дистанція гальмування та безпека руху по будь-яких поверхнях. Складно виготовити універсальну шину, яка б відповідала всім вимогам одночасно. В залежності від умов гума працює по різному. Конструктори компанії Continental з цим впорались та розробили сьоме покоління літніх шин PremiumContact 7.

Це останній продукт, що містить усі найсучасніші шинні технології. А саме поєднує в собі три ключові характеристики:       

  • підходить для авто з різними типами приводу;

  • нова гумова суміш RedChili;

  • адаптивний малюнок протектора.

PremiumContact 7 — універсальна шина підходить для широкої гами типорозмірів: від 16 до 21 дюймів. Оптимізована під параметри різних авто, незалежно від розмірів, призначення, двигуна і приводу, забезпечує високий показник зчеплення з поверхнею та мінімальний шлях гальмування. 

Суміш RedChili спеціально створена інженерами провідного виробника. «Супер сила» в тому, що вона надає здатності зчеплення при більш низьких температурах за бортом. Навіть на початку їзди, тобто в непрогрітому стані, та під час різкого гальмування. Ця ознака є незамінна в міжсезоння.  

Адаптивний малюнок протектора PremiumContact 7 підлаштовується під наявні умови, відмінно працює, гарантуючи впевненість та комфорт. В дощ під час їзди рідина буде відводитися під шину завдяки поздовжнім і поперечним отворам у внутрішній частині протектора. Поверхня шини, яка контактує з дорогою при повороті, зміщується, тому бокові отвори на зовнішній стороні закриваються, утворюючи більшу поверхню та ліпше зчеплення.

Результати на мокрій дорозі, яких досягли інженери, завдяки постійним вдосконаленням:

  • керованість краще на 5%;

  • гальмує краще на 7%;

  • аквапланування ліпше на 2%. 

Згідно з правилами маркування шин ЄС, зчеплення на мокрій дорозі на етикетці тепер — клас «A». На сухій поверхні - керованість та гальмування покращились на 3 бали. Загалом пробіг нових шин збільшився на 10% порівняно з попередньою моделлю PremiumContact 6.

Як ці технології працюють у житті?

Відповідно в порівняльних тестах шина PremiumContact 7 показала найкращі результати. Загалом вона проїхала 150 000 км, щоразу покращуючи певні характеристики на кожному новому етапі. На ринку нова шина з'явилась з осені 2022 року, та вже стала переможцем!

Фахівці журналу Tire Reviews вже визнали її лідерство: «Ця шина показала велику перевагу у гальмуванні, кращу керованість та показала найшвидше коло на мокрій поверхні. Також зберегла більшість характеристик керованості на сухій дорозі, які  так подобалися у PremiumContact 6, і відмінно гальмувала. Заїзд не був бездоганним, він був досить середнім щодо показника аквапланування, зовнішньому шуму та опору коченню, але перевага у категоріях зчеплення призвела до беззаперечної перемоги. Так, це новітня шина, і так, судячи з цього тесту, вона ще й найкраща."

Ми радимо спробувати та оцінити на своєму досвіді PremiumContact 7. Вибір за Вами.

Повернення до списку