ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Що таке All Weather/Premium Traction шини?

24.10.2023

Шини Premium Traction, іноді звані всепогодними шинами (All Weather), є незимовими шинами, відзначеними символом трипикової гірської сніжинки (3PMSF) і призначені для цілорічного використання водіями в умовах усіх чотирьох сезонів року, але в умовах снігопаду або зледеніння вам знадобиться спеціальна зимова шина .

Необхідним тестом для отримання сертифіката 3PMSF є тест на обертання (ASTM F1805), який вимірює зчеплення при прискоренні лише на снігу середньої густини. Щодо цього шини Premium Traction гарантують мінімальний рівень зчеплення в цьому дуже специфічному сценарії. Знак 3PMSF не дає гарантії зчеплення на снігу при гальмуванні або проходженні поворотів, оскільки у тесті відсутні випробування на льоду.


Тестування ASTM дає достовірну інформацію про характеристики шини у випробувальному середовищі, але під час руху в реальних умовах зимові випробування Tire Rack показали, що деякі всесезонні шини без маркування 3PMSF перевершують інші шини Premium Traction. Примітно, що характеристики Premium Traction значно різняться в зимових та інших сезонних умовах, і жодна з протестованих шин з маркуванням 3PMSF не змогла зрівнятися з характеристиками зимової шини на снігу або льоду.

Шини Premium Traction можна знайти в різних категоріях і типах характеристик: від всесезонних турингових шин для легкових автомобілів до всесезонних шосейних шин для легких вантажівок і навіть всесезонних шин для легких вантажівок. Таким чином, назва «Premium Traction» є показником продуктивності та атрибутом конкретних шин, а не категорії шин.

Цікаво, що використання терміна «Всепогодні» для опису цих шин є неправильним, якщо тільки не йдеться конкретно про шини, вироблені Goodyear. Вони вперше використали номенклатуру «All Weather» у 1916 році, а з 1948 року це стало зареєстрованою торговою маркою компанії, за 51 рік до створення символу 3PMSF. Подібно до того, як називати всі копіювальні машини Xerox, називати шину іншого виробника «всепогодною» невірно.

Ви можете купити всесезонну та зимову гуму у нашому інтернет-магазині Проколесо.


Повернення до списку