Покупка частинами» від monobank та «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу, що під час воєнного стану діють обмеження кредитних програм. Деталі за посиланням

«Покупка частинами» від monobank та «Миттєва розстрочка» від ПриватБанку

«Миттєва розстрочка» від ПриватБанку


 • «Миттєва розстрочка» - до 25 платежів

Умови

«Миттєва розстрочка» - це можливість придбати товар, розбивши суму покупки на рівні частини, але не більше 25 платежів. При цьому в момент покупки на Вашій карті повинна бути сума для погашення першої частини розстрочки.

Кількість платежів Ви можете вибрати самі. Щомісячна комісія за використання банківських коштів по «Миттєвій розстрочці» складе 2,9% в місяць від загальної суми договору.

ЩО НЕОБХІДНО


Щоб скористатися сервісом:


 1. Дізнайтеся свій ліміт по «Миттєвою розстрочення», відправивши SMS-повідомлення на номер 10060 з текстом повідомлення chast або перевіривши доступний ліміт на сайті сервису.

 2. Оберіть товар та пред'явити на касі карту "Універсальна", "Gold" або карту VIP-клієнтів ПриватБанку (Platinum, Infinite, World Signia/Elite).

 3. Повідомте касиру про бажання оформити покупку по сервісу «Миттєва розстрочка» (до 25 платежів).

 4. Майте на карті суму, достатню для оплати першого платежу. Надалі, щомісяця до дати списання (згідно з датою оформлення покупки), треба вносити на картку суму щомісячного платежу.

«Покупка частинами» від monobank

При виборі товару або послуг Ви можете скористатися послугами розстрочки від monobank і сплатити не всю суму відразу, а тільки суму першого платежу:

 • «Покупка частинами» - 3 платежу

Умови

«Покупка частинами» - це сервіс, який дозволяє сплатити в момент покупки не всю вартість товару, а тільки суму першого платежу. Для цього необхідно, щоб доступний залишок на карті був не менше суми першого платежу.

Для придбання товару в розстрочку, сума покупки повинна перевищувати 1000 (одну тисячу) гривень. Мінімальна кількість платежів не може бути менше трьох.

Додаткова плата за використання сервісу «Покупка частинами» під час здійснення покупки не стягується. Також не стягуються будь-які додаткові відсотки під час щомісячних платежів.

Що необхідно

Щоб скористатися сервісом, необхідно:

 1. Дізнатися свій ліміт по сервісу «Покупка частинами» в додатку monobank у вкладці «Розстрочка» на Вашому телефоні.

 2. Вибрати товар і пред'явити на касі карту monobank.

 3. Повідомити касиру про бажання оформити покупку по сервісу «Покупка частинами» (3 платежу).

 4. Мати на картці суму, достатню для оплати першого платежу, і мобільний телефон з встановленим на ньому додатком monobank для підтвердження покупки.

 5. Кожного місяця до дати списання (дата оформлення покупки) вносити на картку суму щомісячного платежу.