Шини 225/50R19

обрані параметри:
W: 225 H: 50 R: 19
Підбір шин за:

Ширина

225

Висота

50

Діаметр

19

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 2 з ціною від 6279 ₴ до 6867 ₴
Сортувати:

шини 225 50 #DIAMETR#


Обираючи шини в розмірі #SIZE#, потрібно відштовхуватися не тільки від стилю їзди і умов експлуатація гуми, але і від того, чи стане нове "взування" на старі диски. Найпростішим способом підібрати нову автогуму, орієнтуватися на символи на бічній частині покришки.


Що означає типорозмір #WIDTH#/#HEIGHT# R#DIAMETR#


Кожна цифра і буква в #WIDTH# #HEIGHT# R#DIAMETR# несе в собі дуже важливу інформацію. Перше число означає, що покришка має ширину #WIDTH# мм. Друге значення #HEIGHT# - це процентне співвідношення висоти боковини шини до її ширини. Так як точне значення в міліметрах практично завжди буде виходити дробовим, виробники автомобільної гуми взяли за стандарт більш акуратний процентний показник.

Буква R, яка стоїть перед останньою цифрою #DIAMETR#, не означає радіус. Ця буква повідомляє про те, що шина має радіальну внутрішню будову. І хоча зараз для легкових, позашляхових або легковантажних автомобілів не випускаються автогума іншої конструкції, дані позначення для шини #WIDTH#/#HEIGHT# R#DIAMETR# залишається стандартом. Останнє позначення #DIAMETR# якраз означає внутрішній посадковий діаметр в дюймах.


Переваги покупки гуми #SIZE# на Проколесо


На Pro колесо гума #WIDTH# #HEIGHT# R#DIAMETR# представлена ​​різними брендами і забезпечена високим рівнем безпеки. На нашому сайті Ви можете оформити заявку онлайн, і купити шини за найнижчою ціною.

Для Вашої зручності, є можливість:

  • оплачувати готівкою при отриманні товару, онлайн картою Visa/MasterCard на сайті.

Доставку у Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Херсон, і в будь-яку іншу точку України можна вибрати в точку партнерської мережі або ж скористатися послугами компанії-перевізника - Нова Пошта. Для юридичних осіб виставляється рахунок до оплати і надається повний пакет необхідних документів.