ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Doublestar направив інвестиції в Kumho Tire

08.09.2021

Китайський шинний бренд Doublestar, який вже не один рік є власником корейського виробника Kumho Tire, оголосив про додаткові фінансові вливання у в'єтнамський підрозділ Kumho.

Вьетнамское подразделение Кumho

Стратегія Doublestar спрямована на придбання 42,4% акцій в'єтнамського підрозділу Kumho Tire, за загальну суму приблизно 92,3 млн. $. Внаслідок досить вигідної угоди, корейський шинний виробник, зможе прискорити будівництво нового заводу.

Промисловий завод у В'єтнамі є четвертим закордонним підприємством Kumho Tire. Загальна виробнича сила, на цей час, становить 5,5 млн., випущених шин на рік. Підвищений попит на шини корейського бренду, спонукала компанію Kumho розширювати виробничі масштаби, план розвитку включає підвищення виробництва на + 3 мільйони шин в рік. Досягнення поставленої мети почалося в березні, компанія Kumho Tire вклала 339,8 млрд., вон в розширення виробничої потужності.


Для посилення своєї позиції на світовому ринку, компанія Kumho Tire прийняла рішення нарощувати виробничі потужності у В'єтнамі.

Це пов'язано з тим, що США, в червні, затвердили та оголосили додатковий тариф на ввезення корейських шин, в розмірі 21,74%. Для шин бренду Kumho, в'єтнамського випуску, діє менший тариф - 7,89%. Тому, розширення виробництва та залучення інвестицій китайського Doublestar, не тільки прискорить випуск продукції, але і допоможе заощадити на митних зборах, при експорті шин, виробництва В'єтнам, на ринок США.


Повернення до списку