ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

HANKOOK DYNAPRO XT: нова зимова шина для бездоріжжя

18.05.2022

Для любителів ганяти бездоріжжям, навіть у сувору зиму, перший, і найголовніший критерій у виборі шин — чіпкість.

Подолання засніжених доріг завдання серйозне, що вимагає максимальної уваги. Будь-якому водієві важливо відчувати впевненість при водінні, незалежно чи це пильна ґрунтівка, або снігова гладь.

HANKOOK DYNAPRO XT чудово справляється з проходженням пильного бездоріжжя та засніжених доріг. Водії легких вантажівок, пікапів та позашляховиків з новими корейськими шинами, не помітять різницю між їздою по шосе та суворим бездоріжжям.


Інженери Hankook Tire спроєктувати малюнок протектора Dynapro XT симетричним із багатокутними блоками. Плечові блоки та блоки центрального ребра шини оснащені жорсткими краями, що покращує рівень зчеплення з дорогою в умовах бруду та снігової каші. Зигзагоподібні дренажні канавки не тільки чудово відводять воду та сніг, осушуючи пляму контакту, але перешкоджають попаданню каміння та бруду. Блоки протектора додатково прорізані V-подібними ламелями, вони виступають у ролі додаткового зчеплення із засніженою дорогою.


«Наш Dynapro XT знаходиться між нашим сегментом всюдиходів та позашляховиків, і в порівнянні з іншими брендами він має сертифікат трьох вершин гірської сніжинки, що робить його унікальним та виділяється серед конкурентів», - сказав Крістал Ан, віцепрезидент. Президент та керівник відділу споживчого маркетингу Hankook Global.


Dynapro XT зі своїм символом у вигляді сніжинки з трьома вершинами продемонстрував тягу та продуктивність у суворих снігових умовах. У незалежних сторонніх тестах керованість і зчеплення шин немає собі рівних проти конкурентів. Згідно Hankook, результати випробувань показали, що шина перевершує своїх конкурентів за позашляховими та тяговими характеристиками. Результати випробувань високо оцінили здатність Dyanpro XT підтримувати відмінне зчеплення на різних поверхнях та маневрувати у глибоких коліях та поза ними.


Hankook Dynapro XT вже доступна, для сміливих любителів бездоріжжя, у 30 типорозмірах. Hankook Tire оголосив, що з 2022 року їх розмірний сегмент розшириться.Повернення до списку