ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Hankook презентував нову зимову шину - Dynapro AT2 Xtreme

20.05.2022

Все більше людей схиляють свій вибір до великих автомобілів, що, своєю чергою, мотивує виробників досягати неможливого у виробництві шин для таких авто.

Випереджаючи свого клієнта корейський виробник Hankook Tire випускає на ринок продукт найвищої якості – Dynapro AT2 Xtreme.

«Причини, через які клієнти вибирають різні легкі вантажівки, різняться, це створює ринок для всіх типів шин. Лінійки продуктів для бездоріжжя відповідають характеристикам, які від них очікують клієнти. Покращене зчеплення на снігу є одним із них», - сказав Кристал Ан, віцепрезидент та керівник відділу споживчого маркетингу Hankook Global.


Давайте разом поглянемо на нову шину, яка спроєктована однаково чіпкою на будь-яких поверхнях.

Асиметричний малюнок протектора складається з масивних блоків із загостреними краями. Такий інженерний хід забезпечує відмінне зчеплення шини з поверхнею в умовах сильного снігу та бездоріжжя.

Плавність ходу та стійкий рух по засніженій поверхні досягнуто завдяки зигзагоподібним дренажним канавкам та ламелям.


Інженери Hankook Tire виготовили спеціальну термостійку резиносуміш, яка дозволяє залишатися шиною еластичною за температурних умов нижче 5°C. Ця технологія також підвищує рівень зносу шини та її стійкість до дрібних пошкоджень

Пройшовши всі додаткові тести в зимових умовах, боковина Dynapro AT2 Xtreme гордо відзначена трьома гірськими піками. Це все було досягнуто завдяки новій технології стійкості у снігу.

Стійка, витривала шина Hankook Dynapro AT2 Xtreme доступна зараз у 32 типорозмірах. Як повідомляє виробник, у 2022 році кількість додаткових розмірів шин буде збільшено.Повернення до списку