ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Компанія Kumho почала постачати шини для Tesla Model Y

04.08.2023

Компанія Kumho Tire, один з провідних виробників шин у світі, почала постачати шини для Tesla Model Y. Шини Kumho Majesty 9 Solus TA91 EV, спеціально спроектовані для електрокарів, входять до комплектації задньопривідного кросовера Model Y, що випускається на гігафабриці Tesla в Шанхаї.

Шини модельного ряду Majesty мають підвищений комфорт і входять у преміум сегмент. Majesty Solus 9 TA91 раніше складала заводську комплектацію Hyundai Grandeur. Шини TA91 EV доопрацювали, враховуючи особливості електромобілів, що мають більшу вагу і максимальний обертаючий момент  з малих оборотів.

Ось деякі з переваг шин Kumho Majesty 9 Solus TA91 EV:

  • висока стійкість до зносу

  • мінімальний гальмівний шлях

  • нижчий рівень шуму завдяки оптимізованим канавкам протектора

  • комфортна їзда

  • висока якість

Згідно з виданням Chosun Ilbo, Model Y із заднім приводом «прославилася» на корейському ринку, в тому числі завдяки нижчій ціні (на 16 000 $) у порівнянні з повнопривідною версією. Задньопривідні Model Y, виготовлені в Шанхаї, експортуються по всьому світу, включаючи Південну Корею, Європу, Канаду, Австралію та інші країни.

Оцінка згідно системи маркування шин на ринку Кореї (мінімальний показник є найкращим) для Tesla Model Y


Постачання шин для Tesla Model Y – свідчить про зростаючу популярність бренду Kumho серед виробників автомобілів, а також про здатність Kumho виробляти шини, що відповідають найвищим стандартам якості.

Якщо ви шукаєте шини для свого електромобіля, шини Kumho Majesty 9 Solus TA91 є відмінним вибором. Вони забезпечать Вам комфортну їзду, високу зносостійкість та знижену довжину гальмівного шляху.

Повернення до списку