ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Kumho має намір представити новий бренд для електромобілів

03.10.2023

Компанія Kumho Tire надала запит на реєстрацію нового бренду шин Ennov для електромобілів. Цю інформацію повідомляють корейські ЗМІ і її підтвердження було отримано з корейського Відомства інтелектуальної власності (KIPO).

Назву для цього нового бренду було обрано на основі конкурсу, проведеного серед співробітників компанії. Воно є комбінацією слів "Electric" (електричний) і "Innovation" (інновація).

На даний момент Kumho вже пропонує чотири моделі шин для електромобілів: Majesty 9 Solus TA91EV, Crugen HP71EV, Solus TA31EV та Ecsta PS71EV. Передбачається, що ці моделі можуть увійти в нову лінійку, пов'язану з брендом Ennov.

Про свої плани запустити бренд у сегменті шин, що швидко зростає, для електромобілів Kumho оголосила в серпні 2022 року, що було відображено в її звіті про сталий розвиток. Швидше за все, що Ennov буде представлено на шин ринку в найближчому майбутньому.

Варто зазначити, що корейська компанія Hankook вже має свій бренд iON у сегменті шин для електромобілів.

Представники Kumho підтвердили подачу заявки на реєстрацію бренду Ennov, проте на даний момент ще не ухвалили остаточного рішення про випуск цього продукту на ринок.

Також варто зазначити, що корейські ЗМІ раніше повідомили про плани Kumho щодо будівництва шинного заводу в Угорщині.

Повернення до списку