ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Kumho презентував всесезонну новинку 2021

26.03.2021

Корейська компанія анонсувала всесезонну новинку 2021 року - Kumho PorTran 4S CX11, орієнтовану на ринок Європи, і поєднує в собі кліматичні та дорожні умови даного регіону. Розробка спрямована на мінівени та вантажівки 4х4.

новинка для грузовиков

Новинку розробляли з урахуванням переваг попередньої легковий всесезонной моделі шин Solus 4S HA3, випущену на європейський ринок в 2020 році. У виробництві брала участь і зимова модель PorTran CW11 орієнтована на легковантажні авто, переваги якої також перенесли на новинку. Корейська компанія повільно, але впевнено проводила "захоплення" європейського ринку, починаючи з всесезонних шин для вантажівок і автобусів - Kumho XS10, XD10 і XA11, що стали популярними серед водіїв європи з моменту виходу у продаж, тим самим зарекомендував себе як якісного шинного виробника. Kumho, випускаючи нову модель 2021 року гарантує собі цілорічний попит на свою продукцію.

Kumho PorTran 4S CX11 (або PorTran CX11) оснащений маркуванням 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake), яка підтверджує, що шина спроектована з урахуванням складних зимових погодних умов. Інженери Kumho вдосконалили склад резино суміші і дизайн протектора для збільшення експлуатаційних характеристик. Такі модифікації також підвищили рівень безпеки на сухій і мокрій дорозі.

PorTran 4S CX11

В інтерв'ю менеджер з продажу та маркетингу компанії Kumho Кім Сан Юп поділився невеликим анонсом пов'язаним з майбутньою новинкою, - «Шина Solus 4S HA32, представлена ​​в минулому році, виявилася дуже популярною, так що тепер ми випускаємо новий продукт, призначений для легкого комерційного транспорту». Також додав про майбутній курсі кампанії, спрямованої на поліпшення технології виробництва шин, щоб вивести в топ позиції не тільки в Європі, але і у всьому світі.

Компанія Kumho орієнтована на підвищення збуту продукції на вторинному ринку Європи, збільшення капіталізації компанії, тому зараз шинний виробник приділяє увагу випуску шин з великим діаметром і активно займається оновленням торгової мережі.
Бренд Kumho стає все більш впізнаваний, завдяки новому маркетинговому напрямку у всесвітній павутині і партнерської діяльності з відомими футбольними клубами, такими як: "Tottenham Hotspur" і "Bayer 04".

Нову модель шин Kumho PorTran 4S CX11 планують випускати на вторинний європейський ринок вже в другій половині цього року. Шини будуть доступні в 15 варіантах розміру, від 15 дюймів до 17 - го діаметру. Орієнтовно для автомобілів таких марок: Mercedes-Benz Sprinter, Volkswagen Transporter, Ford Transit, Fiat Ducato, Renault Kangoo і т.д.

Повернення до списку