ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Нова шина Hankook Ventus Prime 4

06.03.2023

Ventus Prime 4 має чудові характеристики керування на вологій дорозі та забезпечує комфортний рівень шуму. Також покращився пробіг з використанням нової технології суміші.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ VENTUS PRIME 4

  • Відмінний контроль гальмування на мокрій дорозі
  • Оптимізований комфорт завдяки технології низького рівня шуму
  • Більший пробіг порівняно з Ventus Prime 3 

Чудове гальмування на мокрій дорозі

Безпечніше водіння на мокрій дорозі завдяки мінімізації невеликих нерівних отворів на поверхні шини. Рівномірний тиск на ґрунтЯкісне виведення води в поперечному напрямку

Технологія низького рівня шуму

Стінки канавки з шумопоглинаючим перерізом. Технологія низького рівня шуму -  Low Noise Technology. Резонанс канавок і структурний шум розсіюються шляхом застосування 3D-клиновидної конструкції, яка застосовує принцип безлунової стінки камери.

RO (Кругова оптимізація) - Шум і їзда. Завдяки збільшенню загальної кількості кроків мінімізується вплив на дорожнє покриття, що забезпечує більш комфортну їзду.

Нова технологія суміші для покращеного пробігу

Покращений пробіг шин завдяки новому комбінованому матеріалу для міцного зчеплення. Полімери з підвищеною функціональністю забезпечують більше хімічного зв’язку між полімером і наповнювачем, створюючи менший опір коченню. Ця зелена складова матриця забезпечує потужне зв’язування з більшою кількістю кремнезему, ніж використовувалася раніше, що покращує показники вологи та зношування.


Результати тестування пробігу


Повернення до списку