ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Новий седан Ford Focus 2015

20.05.2019

Автомобілі Ford Focus вперше з'явилися на ринку в 1998 році, за цей час модель пройшла кілька рейсталінг і змінила три покоління, ставши однією з найбільш продаваних машин у світі, отримавши безліч нагород, як в автоспорті, так і в споживчій сфері. Наприклад, перше покоління Ford Focus отримало звання «Самого продаваного автомобіля в світі» в період з 1999-2004 рік, а в 1999 році модель удостоєна почесної нагороди «Car of The Year».

Німеччина, США, Росія, Китай, В'єтнам, Таїланд, Тайвань і Аргентина - країни, в яких сьогодні проводиться Ford Focus. Щорічне виробництво моделі становить понад півтора мільйона штук на рік.

Демонстрація нового седана Ford Focus 2015 була проведена в квітні на щорічній автомобільній виставці в Нью-Йорку. Як і передбачалося, компанії Ford вдалося створити автомобіль, використовуючи більш яскравий зовнішній дизайн, вишуканий інтер'єр, а також високу якість матеріалів і застосовані інноваційні технології повинен вивести найпопулярнішу його марку Focus на новий рівень.

Новинкою є наявність 1.0-літрового трициліндрового двигуна EcoBoost Ford, що поставляється виключно з шестиступінчастою  механічною коробкою передач. Однолітровий Фокус буде стандартно поставлятися з системою економії палива стоп-старт, цифри по економії палива для 1.0-літрового EcoBoost ще не озвучені, але Ford Motor Company не соромиться обіцяти, що Focus з 1,0-літровим EcoBoost зможе підняти планку ефективності використання палива серед негібридних компактних автомобілів.

Також Форд заявляє, що змінені настройки електричного підсилювача керма і підвіски, а амортизатори з новою конструкцією клапана зможуть допомогти поліпшити тишу всередині салону, також тиша буде «досягнута завдяки товстим килимах, товщині бічних стекол і посиленою звукоізоляції рухового відсіку».

Крім того, в новому Ford Focus застосовані:

  • нова «hands-free»
  • технологія перпендикулярного парковки; модернізована система Active City Stop, що працює тепер на швидкостях до 50 км / год;
  • нова технологія MyKey, що дозволяє обмежити максимальну швидкість, виставити рівень гучності аудіосистеми і т.д.

Оновлений Ford Focus був показаний на 17" глянцевих чорних легкосплавних дисках з шинами 215 / 50R17. Моделі Ford Focus 2014 року, представлені у дилерів в Україні, продаються на сталевих дисках з шинами 205 / 55R16, а на легкосплавних дисках встановлені шини в розмірі 215/55 R16. Також всі автомобілі комплектуються запасним мініколесом 125 / 90R16.

В Україні поява нової моделі Форд Фокус очікується в 2015 році.

Повернення до списку