ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Шині Hankook Tire увійдуть до первинної комплектації оновленого Nissan Frontier у 2022 році

17.11.2021

Південнокорейський виробник готує завод у штаті Тенессі, США, для виробництва великого постачання моделей шин Hankook Dynapro HT та Dynapro AT2.

Компанія Hankook анонсувала новину про співпрацю з автовиробником Nissan 12 листопада 2021 року. Оновлений пікап Nissan Frontier потрапить на ринок, оснащений двома варіантами шин. Hankook Tire спеціально для Nissan надасть модель всесезонних шин Dynapro HT у розмірі P265/70R16 та комплект шин для бездоріжжя Dynapro AT2, типорозмір 265/70R17.

Hankook dynapro ht and dynapro at2

Всесезонна модель шин Dynapro HT зберігає свої надійні характеристики незалежно від сезону і типу поверхні. Модель Dynapro HT якісно чіпляється за дорожнє покриття і, при цьому, має низький опір кочення.

Всупереч сезонній адаптивності, шина також оснащена прорізами та бічними виступами різної глибини, для кращого зчеплення із засніженою дорогою. Інженери Hankook спеціально розробили унікальний склад гуми для протектора, щоб гарантувати тривалий термін експлуатації та якісне прилипання до дорожнього покриття, при цьому оптимізувавши опір коченню.

Dynapro HT

Південнокорейський виробник запропонував для первинної комплектації пікапа Nissan Frontie унікальну модель шин, яка чудово вміщує універсальний набір характеристик - Dynapro HT. Шина має відмінні зчіпні властивості незалежно від типу поверхні, однаково стійко поводиться як на мокрій, так і на сухій дорозі. Має шумозаглушення, чим і гарантує тиху та впевнену їзду. Dynapro HT має відмінні тягові властивості в суворих зимових умовах. Внаслідок ширших протекторних зон, шина схильна до рівномірного зносу, своєю чергою це підвищує термін експлуатації.

Dynapro AT2

«В той час, як Dynapro HT забезпечує водіям збалансовані характеристики на дорозі, наш Dynapro AT2 забезпечує водіям комфорт на дорозі з додатковими можливостями у будь-якій місцевості. Ми раді надати Nissan дві комплектації для оновленого Nissan Frontier 2022 року", - сказав Мунхва Хонг, віце-президент відділу розробки оригінальних комплектувань Hankook Tire. та агресивний сучасний вигляд».

Виробник шин Hankook Tire з 2013 року є основним постачальником оригінального обладнання компанії Nissan. В основному комплектації корейського шинного виробника, орієнтовані на популярні моделі авто: Altima, Pathfinder, Sentra та Rogue.

Nissan Frontier

Hankook Tire має чіткий вектор стратегії зростання. Складається він із достатніх вливань у сферу інноваційних досліджень та розробок оригінального продукту.Повернення до списку