ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Відкриття нового заводу Bridgestone в Акроні

26.07.2022

Новий комплекс спеціалізуватиметься, перш за все, на випуску гоночної серії IndyCar.

Американське відділення Bridgestone провело офіційний захід з відкриття нового виробничого комплексу Advanced Tire Production Center (ATPC) в Акроні (Огайо, США), де будуть виробляти шини Firestone Firehawk для серії Indycar.

Це буде першим новим шинним заводом в цьому місті за 70 років.


«Вже більше століття в Акроні розробляються і виготовляються найвищі технологічні шини, і ми розвиваємо цю спадщину за допомогою більш екологічного виробничого середовища, в якому найкращі в світі інженери, технічні фахівці та професійні збирачі шин будуть визначати, яким буде майбутнє шинної індустрії та автоспорту», - заявив Паоло Феррарі, президент та генеральний директор американського підрозділу Bridgestone.

Новий комплекс устаткували найсучаснішим обладнанням, саме тому він «споживатиме» на 60% менше електроенергії під час виробництва шин. Окрім того, керівництво заводу націлене на досягнення мети – стати повністю вуглецево-нейтральним підприємством до 2050 року.


Японська компанія Bridgestone продовжує інвестувати саме в розвиток виробництва в місті Акрон, наприклад у 2021 році, компанія пообіцяла побудувати новий трек, вартістю 6 мільйонів доларів, для випробувань своєї продукції.

Церемонію відкриття нового заводу відвідали мер Акрона Деніел Хорріган, топ-менеджери Bridgestone, а також знаменитий автогонщик Маріо Андретті, який розпочав свою кар'єру на шинах Firestone майже 60 років тому. «Хотів би подякувати Bridgestone за те, що продовжують працювати і розвиватися в Акроні, - заявив мер міста. – Історія Акрона нерозривно пов'язана з Bridgestone, і для мене честь взяти участь у відкритті нового виробничого центру».  
Щосезону більш ніж 25 000 шин Firestone Firehawk використовуються автомобілями в серії IndyCar. Firestone залишається ексклюзивним постачальником для головного у Північній Америці (23 сезони) перегонів болідів з відкритими колесами. Починаючи з 2023 року, компанія також стане єдиним постачальником шин у серії підтримки Indy Lights, всі шини для якої виготовлятиме ATPC.

«Firestone завжди була феноменальним партнером, – зазначив президент IndyCar Джей Фрай. – Ми пишаємося, що розширюємо наше партнерство, і вони постачатимуть шини для обох наших серій. Їхня увага до деталей та безпеки безпрецедентна, і постачання шин світового класу для IndyCar та IndyLights говорить про те, що вони також високо цінують нашу співпрацю і мають намір її розвивати».

Повернення до списку