ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Всесезонна новинка від Hankook Tire - Ventus S1 AS

06.05.2022

Іменитий південнокорейський виробник презентував всесезонну модель шин - Ultra High-Performance Ventus S1 AS. Шина прийшла на зміну літній моделі - Ventus S1 Noble 2 (H452). 

Дана модель шин розрахована на максимальний рівень комфорту та продуктивність у будь-яку погоду цілий рік. 


Підвищений рівень зчеплення шини, з різними типами дорожніх поверхонь, досягнутий завдяки унікальному складу резиносуміші. Склад розроблений з більш високою концентрацією силіки та кремнезему, що, у свою чергу, робить чотирисезонну шину однаково продуктивною, як за низьких, так і за високих температур навколишнього середовища. 


Асиметричний дизайн протектора Hankook UHP Ventus S1 AS забезпечує відмінні ходові якості незалежно від погоди. Внутрішня частина ребра протектора має дренажні прорізи шини на 3% більше, ніж в інших шин Hankook, за рахунок такої конструкції, покращено відведення води з плями контакту, та значно підвищено рівень зчеплення шини зі снігом. Гнучка компаундна структура дозволяє опуклим протекторним блокам якісніше відводити воду з плями контакту підвищуючи чіпкість шини з дорогою. 


Велика кількість ламелей протектора та їх загострені окрайки, що виступають як додаткові точки контакту, покращують зачіп шини на засніженій дорозі. Жорсткі та широкі бічні протекторні блоки сприяють підвищенню чіпкості, стійкості та керованості шини на сухій дорозі. Для уникнення деформації країв протекторного блоку інженери Hankook Tire застосували технологію плечової камери, яка сприяє рівномірному розподілу навантаження на шину і підвищує чіпкість із сухим дорожнім покриттям.Повернення до списку