ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Запланований завод Kumho в Угорщині: нові можливості для європейського ринку шин

27.09.2023

Корейська компанія Kumho Tyre планує збудувати новий завод з виробництва шин в Угорщині. Це рішення є частиною стратегії компанії з оптимізації витрат та розширення присутності на європейському ринку. Про це рішення стало відомо в 2022 році на виставці The Tire Cologne 2022, де Чон Іль Тхек-гендиректор Kumho повідомив про плани відкриття заводу у Європі. Однак конкретні деталі щодо розташування підприємства та обсягу інвестицій так і не були озвучені на той момент.

В даний час Kumho Tyre має заводи в Південній Кореї, Китаї та В'єтнамі, але поки що не має в Європі. Для задоволення зростаючого попиту на європейському ринку їм необхідний тісніший зв'язок із цим регіоном.

В Угорщині вже розташовані заводи таких великих виробників шин – Apollo, Bridgestone, Hankook та Michelin

Стосовно експорту продукції на територію Європи варто відзначити, що логістичні витрати компанії Kumho в даний час значно вищі, ніж у конкурентів, таких як Hankook і Nexen, які вже мають виробничі об'єкти в Угорщині та Чехії відповідно.

Новий завод вироблятиме широкий асортимент шин для легкових та вантажних автомобілів. Це дозволить Kumho Tyre краще задовольнити потреби європейських споживачів. 

Зараз Kumho активно перебуває у процесі переговорів з угорським урядом щодо точного розташування нового виробництва. Результати цих переговорів будуть офіційно оголошені, швидше за все, протягом поточного місяця угорським Міністром зовнішньоекономічних зв'язків та закордонних справ Петером Сійярто.

Будівництво нового заводу Угорщини є важливим кроком для компанії Kumho Tyre. Це рішення дозволить компанії збільшити частку ринку в Європі та стати більш конкурентоспроможними.

Повернення до списку