ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 9-00 до 18-00
Нд. - вихідний

Огляд зимових шин класу комфорт

26.09.2023

Які шини можна вибрати для зими? Ширше чи вужче, дорожче чи дешевше, скандинавський тип чи європейський, з шипами чи без? 

З цими питаннями стикається більшість водіїв напередодні зимового сезону, а суворо виділений бюджет може означати, що доведеться пожертвувати безпекою на дорозі. Щоб не втратити в характеристиках, потрібно уважно поставитися до вибору моделі шин, що відповідає умовам експлуатації. Різноманітність моделей велика і, безумовно, всі вони відрізняються. Одна покришка може краще керуватися сухим холодним асфальтом, інша ефективно вгризається в лід, третя з легкістю долає снігові замети, але занадто ковзає на мерзлому грунті.

Тому взувати автомобіль потрібно в ту гуму, яка найкраще відповідатиме погодним умовам, дорогам та їх якості.

Важливе значення для пошуку шин грає точка продажу. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент під будь-який бюджет та будь-які вимоги. Але, як кажуть золотою серединою, завжди є представники медіум сегмента і перед покупкою ми рекомендуємо ознайомитися з найбільш актуальними моделями класу комфорт у даному огляді:

WinterHawk 4

Зимові фрикційні шини від дочірньої компанії Bridgestone розроблені для широкого спектру легкових автомобілів та кросоверів. Відрізняючись доступною вартістю, ці покришки виявляють відмінні характеристики на дорогах міської агломерації та за її межами.

Покришка прийшла на зміну моделі Winterhawk 3 і ввібрала всі найкращі її переваги, а також отримала інновації спрямовані на забезпечення контролю тяги та підвищення керованості в погодних умовах, що часто змінюються в помірно-континентальному кліматі. Модель Winterhawk 4 має вдосконалений малюнок протектора і гарантує впевнений розгін на снігу і не менш безпечне відгальмовування на слизькій дорозі. Гідроканали мають збільшену ширину, що сприяє прискореному очищенню протектора від талого снігу або води, а безліч кромок зачеплення дозволяють покришці міцніше тримати дорогу.

Перед стартом продажів покришка пройшла безліч тестів, на яких було встановлено покращення таких показників: зчеплення на снігу зросло на 7% порівняно з попереднім поколінням, розгін на снігу прискорений на 7%, а гальмівний шлях мокрою дорогою скоротився на 4%.

Taurus Winter

Дану модель можна зустріти під назвами Orium, Strial, Tigar з приставкою Winter, а під торговими марками Kormoran та Riken ця покришка називається Snow. Загалом усі ці бренди відносяться до головної компанії Michelin.

Отже, Taurus Winter – спрямовані шини з властивостями, характерними для забезпечення впевненого керування автівкою в європейському відносно м'якому зимовому кліматі. Протектор виглядає досить агресивно і здатний впевнено рухатися сніговими дорогами і з легкістю долати вкриті снігом ділянки.

Варто звернути увагу на велику кількість ламелей, що різноспрямовано розташовані до напрямку обертання, така особливість дає як поздовжню, так і поперечну стійкість на слизькій дорозі під час здійснення різних маневрів, прискорення або уповільнення. Достатня глибина системи водовідвідних каналів блокує ефект слешпленнінгу, підвищуючи безпеку руху на пухкому снігу та під час відлиги.

Висока популярність моделі сприяла розширенню та виробництву її у розмірностях для кросоверів з деякими доробками та покращеннями. Для позашляховиків та паркетників цю покришку можна купити за назвою Taurus SUV Winter.

Wintercraft Wi51

Зимові шини скандинавського типу з відмінними показниками продуктивності на снігу та льоду. Фрикційний протектор від южнокорейського виробника не має шипів, але виготовлений з морозостійкої гумової суміші та оснащений 3d ламелями, що блокують зайву рухливість блоків при контакті з чистим асфальтом без втрати чіпкості. Розробники моделі підвищили жорсткість центрального ребра за рахунок чого курсова стійкість на вкатаному снігу та розчищених дорогах стала стабільнішою. Ламелі в блоках протектора розташовані під кутом 40-45%, що дає можливість впевнено прискорюватися, безпечно здійснювати маневри та гальмувати у будь-якому напрямку. Арамідне волокно у складі компаунда виконує роль мікроскопічних шипів, підвищує чіпкість на льоду та снігу, а силіка забезпечує зчеплення на мокрому асфальті та пролонговує ресурс шини. Лінійка розмірів знаходиться у діапазоні R13-R18.

Kumho WI32

Розроблені до зими 2021 зимові шини Kumho WinterCraft ice Wi32 прийшли на зміну моделі Wi31. Безумовно, за традиціями випуску новинок Wi32 отримала безліч покращень та нових технологій. Так, розробники відзначають приріст тяги на снігу на 6%, скорочення гальмівної колії на мокрій дорозі на 8%, збільшення поздовжнього зчеплення на льоду на цілих 40%. Також були успішними впроваджені технології, спрямовані на підвищення комфорту. Спеціальні добавки на основі кремнію сприяють покращенню чіпкості покришки на зимових дорогах, а тверда гумова суміш надійно утримує шипи типу Scason, яких у протекторі більш ніж 200 шт.

Таким чином Wi32 є однією з найкращих представниць шипованого сімейства скандинавських шин і орієнтована на автомобілістів, які бажають отримати максимальну стабільність транспорту навіть на найрозбитішій зимовій дорозі, ожеледиці, і навіть за найнижчих температур.

Wintercraft SUV ICE WS51

Лінійка зимових шин WinterCraft була запущена як альтернатива серії I`zen і пропонує споживачеві вдосконалені моделі зимових шин із шипованими і не шипованими протекторами. До цієї серії входить покришка Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 для суворих зим.

До особливостей моделі відноситься продуманий дизайн протектора, застосування сучасних технологій, відмінні тягово-зчіпні характеристики на снігу та льоду, доступна ціна та широкий розмірний ряд.

Симетрично-спрямований протектор впевнено відпрацьовує в пухкому снігу, а прямокутні блоки плечової зони підвищують стабільність руху, блокуючи знос автомобіля або неконтрольоване бічне відхилення. Підвищенню кромкового ефекту на льоду сприяють ламелі, інтегровані в блоки протектора за фірмовою технологією HoneyComb 3d sipe. Така технологія дозволяє виконати стінки ламелей у формі бджолиних сот і підвищити стабільність блоків, особливо, якщо доведеться їздити розчищеною выд снігу дорогою.

Wintercraft WS71

Асиметричний протектор для зимових шин не настільки популярний, як спрямований, але з таким дизайном у шинному асортименті є гідні моделі, як наприклад WinterCraft WS71.

Отже, ця модель розроблена для паркетників і позашляховиків з великою вагою та завищеним центром тяжіння і здатна максимально проявити можливості повнопривідних авто на зимовому сніжному бездоріжжі.

Асиметрія протектора виражена яскраво і дозволяє досягти хорошої стійкості на сухих, мокрих та засніжених дорогах. Об'єм каналів для поглинання вологи достатній, щоб у зоні дотику протектора з дорогою утворився надійний, щільний контакт і знесення автомобіля було заблоковано. Цьому також сприяють ламелі тривимірної форми, які практично триразово збільшують кромковий ефект завдяки своїй зигзагоподібній формі. Надійна боковина стійка до деформуючих навантажень і запобігає пошкодженням у разі різкого попадання у вибоїну.

В цілому, WS71 підходить для власників SUV, які не знижують інтенсивності руху взимку.

Hankook

Південнокорейський бренд в арсеналі зимових шин має три потужні покришки Hankook W616, Hankook RW10, Hankook W462. Перші дві покликані підкорювати «скандинавське бездоріжжя», третя розрахована на м'якіший клімат середньої смуги Європи.

Winter icept iz2 w616

Зубастий протектор скандинавського типу швидко та якісно очищає контактну пляму від снігу чи сльоти, а отже забезпечує надійний контакт. За рахунок унікального технічного рішення щодо зменшення розмірів протекторних блоків вдалося збільшити кількість ламелей, котрі прискорено розрізають мікроплівку води, що позитивно впливає на зчеплення на льоду та мокрій дорозі. Не «задубіти» на морозі гумовій суміші допомагає спеціальний кремнієвий полімер, тому навіть коли на вулиці великий мінус покришки не втрачають своєї ефективності. Оснащений шинами Hankook Winter i*Cept iZ2 W616 автомобіль буде передбачуваним в керуванні та стабільним на будь-яких покриттях в холодні часи з листопада по березень.

Winte I Cept RW10

Для розробки даної моделі за основу було взято легкову шину Winter i*cept iZ2 W616, перевірену суворістю північного клімату. Застосування ряду фірмових технологій посилюють зчеплення на слизькій дорозі та перешкоджають ефекту слешпленінга. Спрямований протектор впевнено просувається навіть крізь глибокий прошарок снігу, а множинні канавки очищають контактну зону, гарантуючи щільний зачіп. Стійкий до абразивного зносу компаунд збільшує термін служби, а посилена боковина запобігає  фізичному пошкодженню.

Модель ідеально підходить для власників позашляховиків бажаючих впевнено долати снігові перепони та не втрачати комфорту на розчищених міських проспектах.

Hankook W462

Виробник позиціонує Hankook Winter i*Cept RS3 W462 як преміальну зимову шину фрикційного типу для аудиторії компактних та середньорозмірних легкових авто. V-подібний протектор з відносно згладженими плечовими блоками впевнено продавлює сніговий прошарок і самоочищується, підвищуючи керованість та зчеплення. Експерти випробувального полігону у Фінляндії відзначили покращення гальмівних зусиль на снігу та збільшення терміну служби на 10% порівняно з попередньою моделлю. Направленість блоків дозволяє знизити опір коченню, прискорити розгін, покращити прохідність крізь сніговий прошарок, скоротити гальмівний шлях, зменшити час на відгуки на повороти керма, стабілізувати курсову стійкість.


Покришка Hankook Winter i*Cept RS3 W462 буде вдалим придбанням для водіїв, що живуть у Центральній Європі, де переважає м'який зимовий клімат та бувають незначні заморозки. А розмірна лінійка знаходиться в диаметральному диапазоні від 14 до 17 дюймів.

Viking Wintech

За рахунок вдалого застосування деяких технічних рішень вдалося розробити зимову шину не тільки із сучасним дизайном протектора, а й із відмінним балансом характеристик. Дані покришки будуть надійним партнером для власників легкового транспорту і автомобілів SUV і CUV, оскільки розмірний ряд досить великий.

Протектор має сувору направленість і сумісно з густою мережею дренажних канавок працює над досягненням єдиної мети – підвищеного зчеплення на снігу. Спеціальні ламелі формують безліч гострих кромок, утримуючи автомобіль на слизькій дорозі, покритій льодовою кіркою, або на мокрому асфальті. Канавки розміщені під різними кутами, забезпечують підвищену тягу та маневрування.

Viking Wintech – доступні та надійні шини для стабільної та безпечної їзди, як у період снігопадів, так і відлиги.

Viking FourTech Plus

Брендовий портфель компанії Viking поповнився всесезонною моделлю Fourtech Plus. Нове покоління всесезонок отримало безліч технологічних особливостей і характеризується підвищеною надійністю в режимі цілорічної експлуатації, а також виявляє знижений опір коченню. Спрямований протектор має в центральній частині розрізаний великою кількістю тонких прорізів -  ламелей, що підвищують зчеплення та тягу на холодних дорогах у зимову пору року, а глибокі канали відводять шугу із зони контакту. Пилоподібні краї блоків протектора центральної зони збільшують продуктивність на пухкому снігу.

Всесезонна шина Viking FourTech Plus підходить власникам авто, які утримуються від частих зимових поїздок і не залишають меж розчищених міських доріг. Для більш впевненої їзди, враховуючи заморозки, ожеледицю, мерзлий ґрунт, паморозь, пухкий та мокрий сніг більш підходящим вибором буде модель Viking SnowTech.

Повернення до списку