Шини Козятин

Оформивши замовлення на сайті, Ви можете забрати товар самовивозом в точках видачі або філій «Техноопторг-Трейд» при наявності товару на складі. Наявність уточнюйте у менеджера.

Доступно в1 точки видачі в місті 

У зазначеному населеному пункті немає точок самомвивоза.

Ви можете замовити доставку товару перевізником: Нова Пошта, Інтайм.

загрузка карты...
ПАРТНЕРСЬКА МЕРЕЖА - М. КАЗАТІН, ВУЛ. МІЧУРІНА 23
Без комиссии за наложенный платеж
ПАРТНЕРСЬКА МЕРЕЖА - М. КАЗАТІН, ВУЛ. МІЧУРІНА 23 (м. Козятин, вул. Мічуріна 23)
(0)
Телефон Графік роботи
ПН. - Сб., 8:00 - 18:00; Нд - вихідний.
Детальніше про точку видачі
ПАРТНЕРСЬКА МЕРЕЖА - М. КАЗАТІН, ВУЛ. МІЧУРІНА 23
Без комиссии за наложенный платеж
ПН. - Сб., 8:00 - 18:00; Нд - вихідний.
Дивитися на мапі
АДРЕСА ТИП ДОСТАВКИ Телефон ЧАС РОБОТИ
ПАРТНЕРСЬКА МЕРЕЖА - М. КАЗАТІН, ВУЛ. МІЧУРІНА 23,
Без комиссии за наложенный платеж
ПН. - Сб., 8:00 - 18:00; Нд - вихідний.

Козятин – місто у Вінницькій області, виникнення якого пов'язане з будівництвом Одеської залізниці в другій половині XIX століття. Спочатку так називалося село, і лише з 1870 року на карті з'являється місто. На сьогоднішній день Козятин є важливим транспортним вузлом. Тут знаходиться не тільки залізнична гілка, а й автомобільна магістраль.

Якщо ви хочете придбати недорого зимову або літню гуму, то купити шини в Козятині на літо або зиму можна в інтернет-магазині Pro колесо. Це відомий в Україні ресурс, де швидко і недорого багато автолюбителів підбирають собі, як автомобільні покришки, так і колісні диски на авто. Не варто забувати, що від якісної гуми залежить продуктивність машини, а не від її ціни.

При виборі зимових або літніх автомобільних покришок, увага повинна приділятися в першу чергу характеристиками гуми, а не ціні. При виборі автошин необхідно дотримуватися сезонність, набуваючи зимову гуму на зиму, а річну – на літо.

Купити шини в Козятині недорого ви завжди зможете на сайті інтернет-магазину Pro колесо. Щоб вибрати колісні диски на авто або автошини, вам необхідно перейти на відповідну вкладку. Подальший вибір можна здійснювати по типорозміру автошини або за моделлю авто. Ще один спосіб підбору – по найменуванню торгової марки покришок або колісних дисків.

Якщо ви хочете купити шини в Козятині на зиму чи літо, відвідайте інтернет-магазин Pro колесо. Тут протягом усього року можна придбати шини за прийнятною ціною.