зимові W195 H55 R15

обрані параметри:
W: 195 H: 55 R: 15 Сезон: зимові
Підбір шин за:

Ширина

195

Висота

55

Діаметр

15

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 12 з ціною від 1998 ₴ до 4023 ₴
Сортувати:

Зимові шини в типорозмірі 195/55 R15


Автошини для зими в типорозмірі 195/55R15 - ідеальний варіант для легкового транспорту. В інтернет-магазині Prokoleso.ua можна онлайн замовити і купити моделі високої якості, які забезпечать комфортне та безпечне пересування. У каталозі представлені товари від кращих сучасних брендів.


Загальна характеристика зимових автомобільних шин з розміром 195 55 R15


Відмінною особливістю шин є їх здатність моментально адаптуватися до будь-яких погодних умов, різкого зниження температурного режиму, а також непередбачених опадів. Зимова авторезина 195/55Р15 забезпечує підвищену безпеку пересування в пухкому глибокому снігу і на ожеледі.

Протекторні малюнки створюються із застосуванням комп'ютерного моделювання. Покришки 195 55 Р15 відрізняються оптимальним розташуванням блоків, які гарантують відмінні їздові властивості. На їх поверхні знаходиться велика кількість ламелей, які формують ланцюгові гострі кромки.

Під час руху автомобільної покришки в типорозмірі 195/55R15, ламелі самозамикаются, тим самим знижуючи рухливість блоків. Це дозволяє гарантувати максимально потужне зчеплення з обледенілих і засніжених дорожнім покриттям.

Будова протектора спрямований, що забезпечує хорошу стійкість транспортного засобу під час виконання маневрів і поворотів. 195 55 R15 характеризуються швидким реагуванням на рульові команди, завдяки чому водій може контролювати ситуацію на дорозі.

Автопокришки для зими мають такі розміри: ширина профілю - 195 мм, діаметр посадкового отвору - 15 дюймів, висота - 55% від показника ширини. Автошини мають щільну ламелізаціі, яка сприятливо впливає на гальмування і тягу.


Замовляйте автошини з розміром 195/55Р15 в інтернет-магазині Prokoleso.ua


  • Ми надаємо шинну продукцію високої якості
  • На всю гуму у нас є гарантія
  • У нас конкурентоспроможна цінова політика
  • Співпрацюємо з відповідальною службою доставки - Новая Пошта
  • Пропонуємо зручні способи оплати - готівка, банківська карта, передоплата
  • Доставимо шини 195 55 Р15 в будь-яке місто України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон та інші

У нас діють вигідні умови покупки автомобільної гуми, яку можна замовити в режимі онлайн в будь-який зручний для вас час.