ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Bridgestone Blizzak Spike 3 – нове покоління шипованих шин для суворої зими

17.07.2023

Ведучий японський виробник Бріджстоун представив нову шиповану зимову шину Blizzak Spike 3, спеціально створену для максимального контролю та безпеки в екстремальних та суворих погодних умовах зими. Шини можуть встановлюватися як на легкові авто, так і на позашляховики.

Еміліо Тіберіо, операційний і технічний директор Bridgestone EMIA, зазначив, що компанія прагнули запропонувати водіям шини, що забезпечують повний контроль над автомобілем у найскладніших зимових умовах і як результат з'явилася Bridgestone Blizzak Spike 3, яка забезпечує безпеку та впевненість водіння як у місті, так і трасі, незалежно від погодних умов.

Нові Bridgestone Blizzak Spike 3 найкращі у трьох ключових областях:

  • гальмування та зчеплення на льоду - найкращі результати в преміум-сегменті.

  • контроль та точна керованість на покритій снігом поверхні. Керованість на снігу краще на 4% порівняно з попередницею Bridgestone Noranza 001.

  • чудовий пробіг, на 16% більше у порівнянні з попередньою моделлю та збільшений термін служби

Ключові технології та інновації, завдяки яким це стало можливим: 

  • Новий дизайн шипів - включає модифіковані шипи з карбіду вольфраму з корпусом з алюмінію для збільшення контактного тиску на лід, що зводить до мінімуму знос дороги, а також покращений протектор з посиленою ошипуванням, кількість шипів на 35% більше у порівнянні з попередницею для максимально ефективного зчеплення з льодом. Знижена вага шпильки зменшує споживання палива.

  • Малюнок протектора - безперервний V-подібний візерунок максимальної щільності ламелей. Поєднання 2D-ламелів у центрі та 3D-ламелів на плечі для забезпечення чудового зчеплення та гальмування на поверхнях покритих снігом та льодом, підвищують розгінно-гальмівну динаміку.

  • Склад гумової суміші - нова формула полімеру, яка забезпечує кращий розподіл діоксиду кремнію SiO2(кремнезему) та підвищує ефективність у вологих та крижаних умовах. Жорсткість протектора збільшує термін служби.


Розроблено та випробувано у найсуворіших та найжорсткіших зимових умовах Європи. Бріджстоун вперше розробляв шиповану шину в науково-дослідному центрі Італії. Новинка створена відповідно до зобов'язання Bridgestone E8. Тестування проводила TV SD – лідер у галузі експертизи, випробувань та сертифікації, на замовлення Bridgestone у березні 2022 року на об'єктах Bridgestone SPG (Швеція) та на полігонах компанії ARCTIC FALLS (Швеція) на снігу та льоду в умовах суворої зими. Для тестів було обрано шину у розмірі 205/55 R16 та автомобіль VW Golf VII.

BRIDGESTONE Blizzak Spike 3 – незаперечний лідер серед рівних у преміум-класі, стала найкращою за результатами тестів при гальмуванні на льоду, а також має максимальне зчеплення з крижаною поверхнею.

Нижче наведено результати порівняно з показниками основних конкурентів.

                                             ГАЛЬМУВАННЯ НА ЛЬОДУ, рейтинг

   

                                            ПРИСКОРЕННЯ НА ЛЬОДУ, рейтинг

На ринку Bridgestone Blizzak Spike 3 з'явилася з червня 2023 року.

Нова шина має сертифікацію та маркування 3PMSF, як гарантію, що шина успішно справляється із зимовими викликами.

Підійде як для легкових автомобілів, так і для SUV та кросоверів.

Асортимент шин преміум-класу представлений в 35 розмірах від 15 до 20 дюймів, що покриває 74% попиту ринку в сегменті шипованих зимових шин в Європі.

Повернення до списку