ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Bridgestone Dueler A/T002 - всесезонна новинка від Бріджстоун

13.07.2023

Новинка преміум Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002 від японського концерну Бріджстоун, визнаного лідера шинного виробництва, забезпечує водіям позашляховиків 4x4 абсолютний контроль керування на будь-якій місцевості.

Особливості Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002:

  • Підходить для будь-якої погоди та різних видів ландшафтів.

  • Удосконалена можливість підлаштовуватись та реагувати на різні види дорожніх покриттів, надійне зчеплення як на сухих, так і мокрих поверхнях, а також покращений пробіг.

  • Відповідає високим запитам надійності та прохідності, пропонуючи при цьому абсолютну свободу та пригоди.

Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002 спеціально створена для того, щоб подолати бездоріжжя, не збиваючись із наміченого шляху.Основні відмінності новинки:

  • Агресивна конструкція покришки дозволяє краще пристосовуватися та реагувати на різні види ландшафтних покриттів. "Ноу хау" - гексагональна форма блоків та спеціальний дизайн протектора дає відмінне зчеплення з дорогою, збалансоване гальмування на різних поверхнях. Така конструкція дозволяє захоплювати бруд та сніг, при цьому дає можливість самоочищатися, повернувшись на чисту поверхню.

  • Високий рівень зчеплення з будь-якою: мокрою або сухою дорогою, забезпечує максимальний контроль керування під час руху по прямій та маневруючи на поворотах. Гумова суміш із підвищеним вмістом кремнезему посилює адгезію до мокрої поверхні.

  • Повністю готова до зими, має сертифікат позначення 3PMSF та M+S та відповідає вимогам та законодавчим європейським нормам, що висуваються до зимових шин.

  • Запас ходу вищий на 40%, ніж у попередньої моделі Dueler A/T001. Цей показник забезпечується завдяки більшому контакту з дорогою, що відбувається завдяки оптимізованій площі плями контакту та збільшенню глибини занесення протектора. Поліпшений пробіг збільшує термін експлуатації шини, робить її більш екологічною, відображаючи мету сталого розвитку компанії виробника.

Нова модель, спроектована та виготовлена на території Європи, представлена у 43 розмірностях від 15 до 19”.

Проектування та тестування проходили у європейському науково-дослідному центрі компанії Бріджстоун. За сучасною технологією Virtual Tire Development, перед створенням зразків, було створено та пройшов тести digital варіант шини. Такий раціональний підхід дозволив заощадити на матеріалах виготовлення прототипу і зменшити викид СО2 в атмосферу, що повністю відображає зобов'язання Bridgestone E8, задекларовані ключові цінності компанії виробника.

Новинка Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002 – результат копіткої праці, знань та досвіду, набутих у процесі розробки покришки, спроектованої для Lamborghini Huracán Sterrato. Будучи ексклюзивним шинним партнером, компанія Бріджстоун спеціально створила піонера у світі покришок з максимальною прохідністю, щоб покращити всюдихідні можливості та водночас максимально насолодитися гострими відчуттями та задоволенням від поїздки асфальтом.

Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002 – ідеальний вибір для власників повнопривідних позашляховиків, оптимальне рішення за розумною ціною.

Повернення до списку