ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Графік роботи: Пн.-Сб. з 8-00 до 19-00
Нд. - вихідний

Всесезонна модель Premiorri 4Seasons

27.02.2023

Попри повномасштабну війну в Україні, підприємство працює та розвивається, реалізує намічені проєкти, розробляє та випускає нову продукцію!

Портфоліо бренду PREMIORRI поновлено новою моделлю! У лютому 2023 року випущена його перша шина Vimero 4Seasons (типорозміром 205/55R16).

Сьогодні тема всесезонних шин все більше набуває актуальності споживачів. Дана розробка зі спрямованим всесезонним малюнком протектора та індексом швидкості V/H (240/210 км/год) спроєктована для помірного клімату (ринки: Україна, Європа та Америка).

Premiorri 4Seasons є універсальною всесезонною шиною, призначеною для використання протягом всього року в будь-яких погодних умовах. Ця шина відрізняється високою міцністю та стійкістю до зносу, що забезпечує її тривалий термін експлуатації. Новинка пропонує покращену керовність, високий комфорт та низький рівень шуму у будь-яку пору року, завдяки сучасному малюнку протектора та всесезонній гумовій суміші. Протектор має виражену “зимову” центральну частину малюнку та направлену “літню” структуру плечової зони для ефективного відводу води, що забезпечить високі експлуатаційні характеристики на мокрому асфальті та перших заморозках. Одна із його особливостей — використання тривимірних ламелей, які значно покращують тягові та гальмівні характеристики.

Повернення до списку