літні W175 H65 R14

обрані параметри:
W: 175 H: 65 R: 14 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

175

Висота

65

14

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 13 з ціною від 1221 ₴ до 1971 ₴
Сортувати:

Літня автомобільна гума в типорозмірі 175 / 65R14 встановлюється на невеликі леткові транспортні засоби. Автошини характеризуються відмінними їздовими якостями, надійністю, динамічністю управління, міцним зчепленням з дорожнім полотном, комфортабельністю пересування. Виробляються в різної цінової категорії.


Особливості автошин 175 65 R14 для літа


Своєчасна зміна «взуття» машини вкрай необхідна, оскільки це дозволить забезпечити впевнену і безпечну їзду. Купуйте надійні автомобільні покришки 175/65Р14 онлайн в інтернет-магазині Prokoleso.ua. Якщо продовжувати їздити на зимових моделях влітку, тоді вони швидше зносяться і не зможуть забезпечити потрібний контакт з розжареною трасою.

Тому не варто ризикувати, а краще придбати гуму для літньої їзди. Вона відрізняється більшою жорсткістю, міцністю, стійкістю до розриву, абразивного впливу і дуже високих температур. Також шина 175 65 Р14 має незначний опір коченню, тому не вимагає великої кількості палива.

Літні шини мають такі параметри: профільна ширина становить 175 мм, висота дорівнює 65% від ширини, діаметр посадкового отвору - 14 дюймів. Буква «R» означає радіальну будову шини. Замовляйте їх за пару хвилин на сайті. Малюнки протектора гуми в розмірі 175/65R14 підтримують граничну силу зчіпних і тягових якостей, а також гарантують оперативне гальмування на сухому дорожньому полотні і в дощ.

Дренажна система складається з численних окружних каналів і міжблочних канавок. Завдяки їх специфічній будові підвищується пропускна здатність води, за рахунок чого автошини в розмірі 175 65 R14, навіть при інтенсивних опадах, відмінно чинять опір акваплануванню.


Переваги покупки автомобільної гуми 175/65Р14 для літа в інтернет-магазині Prokoleso.ua


  • Великий асортимент шинної продукції

  • Доступна і конкурентоспроможна вартість

  • Гарантія на кожну автопокришку

  • Два способи оплати - банківською картою і готівкою

  • Юридичним особам відправляємо на електронну пошту повний пакет документів і рахунок

  • Послуги від Нової пошти

  • Доставка по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон та інші міста

Замовляйте онлайн автошини в типорозмірі 175 65 Р14 прямо зараз.