літні W235 H55 R19

обрані параметри:
W: 235 H: 55 R: 19 Сезон: літні
Підбір шин за:

Ширина

235

Висота

55

19

Сезон

Бренд

Тип шипування

Індекс швидкості

Індекс навантаження

Тип посилення

марка

модель

рік

модифікація

Знайдено 16 з ціною від 3672 ₴ до 7158 ₴
Сортувати:

Проводити заміну літніх позашляхових покришок рекомендується з початком весни. Умовна дата 1 березня не є строго обов'язковою для здійснення заміни автошин. Так як гума, створювана для експлуатації в теплу пору року, має температурний діапазон, який починається із 7 градусів тепла. Тож поки середньоденна температура протягом усього календарного тижня не підніметься до цієї позначки, робити заміну зимових шин на літні, не слід.


Особливості підбору літніх покришок в типорозмірі 235/55R19


Підбирати літні шини в інтернет-магазині Проколесо можна по марці автомобіля або за параметрами. Якщо Ви вирішили скористатися першим варіантом, то вкажіть торгову марку, модель і модифікацію свого транспортного засобу.

Для другого способу обов'язковим є знання основних параметрів гуми. Вони вказані в самому типорозмірі 235/55Р19. Так, дивлячись на розмір, можна їх безпомилково назвати:

  • 235 – ширина в міліметрах

  • 55 – висота профілю у відсотках до ширини

  • 19 – посадковий діаметр шин

Крім параметрів типорозміру 235 55 Р19 в фільтрі можна додатково вказати ціновий діапазон, бажаний бренд, індекс навантаження і швидкості. Чим більше даних Ви введете, тим менше доступних моделей Ви побачите. З іншого боку, кожна з доступних автошин буде максимально відповідати Вашим вимогам.

Наступним кроком стане знайомство з доступними моделями. Можна прочитати опис, уважно розглянути протекторний малюнок, який допоможе відкрити деякі експлуатаційні особливості автошини для літа.


Переваги покупки літніх шин на Prokoleso.ua


Інтернет-магазин Проколесо пропонує власникам транспортних засобів автошини на літо в розмірі 225 55 R19. У нас Ви знайдете великий вибір шин від відомих світових виробників за доступними цінами. Всі вони продаються з 3-річною гарантією на заводський брак. Дана гарантія дійсна тільки при дотриманні основних вимог по експлуатації, зберіганню та перевезенню шин.

Prokoleso.ua – це:

  • Цілодобовий вибір, замовлення і покупка літніх автошин онлайн

  • Доставка протягом 3-х робочих днів по всій Україні, включаючи Дніпро, Київ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одесу, Херсон та інші населені пункти

  • Можливість вибору оплати до або в момент отримання гуми, включаючи готівкові та безготівкові кошти, банківські картки

  • Надання повного пакету документів для звітності юридичних осіб